Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, Semi napisał:

A o takiego.

IMG_20211230_203927.jpg

Ano mam, już się utopił i wskrzesił, po godzinie, wyłowiłem go z 8metròw, mimo tego działa rewelacyjnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również opłaciłem kartę dwa dni temu, składka wzrosła o 10zł w porównaniu do mijającego sezonu i na 2022 kosztuje 230zł. Opłaciłem, bo miałem w weekend skoczyć na klenie, jednak nie miałem czasu zaopatrzyć się w chleb tostowy i chyba przesiedzę weekend w domu.

Nie miałem ostatnio czasu na pisania, nawet wszystkich paczek nie rozpieczętowałem, jednak od ostatniego mojego wpisu znów ponad 3k pogoniłem, a zaopatrzyłem się w nowe żyłki oczywiście Trabucco, pletki Mikado, haki w większości Kamasany, spławiki rzeczne, dwie siatki wyczynowe, jedna zawodnicza z wszystkimi aluminiowymi obręczami, druga no name z allegro do zawodów w kole, bo tam nie muszę mieć nie wiem jakich wypasów. Kupiłem 3 szybkozłączki Foksa i 3 uchwyty do kamer do tych szybkozłączek (jeden komplet prawie 150 zeta, więc za 3 komplety trochę wyszło, jednak będzie łatwiej rozkładać lustrzankę nad wodą).  Do tego profesjonalne (studyjne) stojaki i uchwyty do lustrzanki, by nagrania warsztatowe wychodziły w lepszej jakości. Coś tam było jeszcze, ale z marszu sobie nie przypomnę, puki na to jest, to trza inwestować ??

Do tego przed Świętami otrzymałem jakieś gadżety z Drapieżnika, było to jakieś pudełko z ich logo i jeszcze jakieś bzdety. 

Najważniejsze jest to, że karta opłacona i mogę ganiać kluski nad Wisłą ??

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

@Grzes77 łapiesz się jeszcze w tym co posiadasz? Ja 2 dni temu byłem zaskoczony, że posiadam kołowrotek Penn Spinfishera 9500.... Fak... zapomniałem, że go kupiłem ?

???

To był mój, zostawił go ostatnio u Ciebie, adres masz w stopce strony, jak już będzie u mnie, to zwrócę za przesyłkę, dziękuję.???

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grendziu napisał:

To był mój, zostawił go ostatnio u Ciebie, adres masz w stopce strony, jak już będzie u mnie, to zwrócę za przesyłkę, dziękuję.???

Mu się i tak nie przyda :P OK może tylko, żeby ponarzekać, że Penn szumi jak się kręci w fotelu ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=722]Grzes77[/mention] łapiesz się jeszcze w tym co posiadasz? Ja 2 dni temu byłem zaskoczony, że posiadam kołowrotek Penn Spinfishera 9500.... Fak... zapomniałem, że go kupiłem

Możesz oddac jak niepotrzebny

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Hotpoint napisał:

@Grzes77 łapiesz się jeszcze w tym co posiadasz? Ja 2 dni temu byłem zaskoczony, że posiadam kołowrotek Penn Spinfishera 9500.... Fak... zapomniałem, że go kupiłem ?

???

Mam tak samo. Bywało, że coś kupiłem, bo myślałem, że nie mam, później okazywało się, że mam dublowane rzeczy. Bywało też tak, że kiedyś kupiłem np 20 paczek haków, które gdzieś pizłem i później kupowałem następne kilka paczek, bo nie mogłem wcześniejszych odnaleźć, finalnie mając tego zbyt wiele.

W moim wydaniu hitem było zapomnienie o dwóch wędkach, a były to Mikado Katsudo Slim Method Feeder 3,6m. Przed półfinałami feedersklep.pl potrzebowałem dłuższy kij niż moje pickery by kłaść delikatnie zestawy blisko brzegu. Wtedy był u mnie któryś z kumpli, chyba @Bolo i miałem zamawiać jakieś wędki z neta, gdy siedzieliśmy w warsztacie i się szykowałem w pewnym czasie przekładając wędki zauważyłem dwa pokrowce, gdy je wziąłem do ręki nie miałem pojęcia co to za kije, po wyjęciu z pokrowca nada nie "kumałem" co to za wędki i kiedy je kupiłem, byłem jednak zadowolony, że mam co zabrać nad wodę ????

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...