Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarła paczka która miała być w piątek, ale kurierowi nie chciało się przyjechać.
Na szczęście lód w weekend pościł i nie miałem parcia na te zakupy.
Dostałem gratis sztuczne przynęty.
Teraz tylko czekać lodu... IMG_20220103_165558.jpgIMG_20220103_165623.jpgIMG_20220103_165459.jpgIMG_20220103_165510.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2021 o 19:38, Bartek.B napisał:

Nie, normalna wersja. Zastanawiałem się nad nimi,ale nie będę dawał x 2 więcej kasy za kosmetyczne różnice.

Hmmm, ten filmik to wyjaśnia 

Jeżeli mi jeszcze napiszesz, że są OK, to biorę do x7. A niech się marki gryzą ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Linek727 napisał:

Hmmm, ten filmik to wyjaśnia 

Jeżeli mi jeszcze napiszesz, że są OK, to biorę do x7. A niech się marki gryzą ?

Na razie to ci mogę napisać, że ładnie kręcą i nawijają. Nawinąłem plecionkę i żyłkę, po czym  schowałem do pudełek. ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ci mogę napisać, że ładnie kręcą i nawijają. Nawinąłem plecionkę i żyłkę, po czym  schowałem do pudełek. 
Jakiej Bartek plecionki używasz i jej średnicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mav3rick napisał:
39 minut temu, Bartek.B napisał:
Na razie to ci mogę napisać, że ładnie kręcą i nawijają. Nawinąłem plecionkę i żyłkę, po czym  schowałem do pudełek. emoji1.png

Jakiej Bartek plecionki używasz i jej średnicy?

Do feedera Daiwa Jbraid x 8 grubość 0,08mm oraz 0,10mm. Do spinningu DAIWA TOURNAMENT EVO 0,14mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bartek.B napisał:

Na razie to ci mogę napisać, że ładnie kręcą i nawijają. Nawinąłem plecionkę i żyłkę, po czym  schowałem do pudełek. ?

A jednak poczekam z tym kołowrotkiem. W lutym / marcu mają być dostępne nowe kręcioły Shimano Aero do feedera, model na 2022 r. I oprócz tego sporo innych nowości z tej stajni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...