Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Hotpoint i co masz do powiedzenia o tej bolonce ? Jakie wrażenia na sucho ? 

@Sołtys stan rozwinąłem, żeby zobaczyć czy jest cała i 3 sekundy pomachałem. Jak znajdę czas to wieczorem na spokojnie wrócę do niej i coś napiszę więcej.

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sołtys stan napisał:

Skoro po 3 sekundowym machaniu tą bolonką potrzebujesz czasu do wieczora, żeby coś napisać o wrażeniach, to Cię musiała nieźle rozboleć ręka. ? Wyważenie tej bolo powala ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sołtys stan napisał:

Wyważenie tej bolo powala ?

Ta, tak mnie powaliło, że do wieczora będę się zbierał ?

???

Zwyczajnie nie miałem czasu na głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje marzenia na ten 2022 r zaczynają się powoli spełniać. Skoro już masz tą bolonkę, to teraz możesz już aplikować do grupy bolońskiej na Facebooku w której jestem adminem. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sołtys stan napisał:

Twoje marzenia na ten 2022 r zaczynają się powoli spełniać. Skoro już masz tą bolonkę, to teraz możesz już aplikować do grupy bolońskiej na Facebooku w której jestem adminem. ? 

A co z kolesiami, którym skradziono konto na FB? I którzy mają uraz do tego środka komunikacji, bo na Policji dowiedzieli się, że jurysdykcja leży po stronie USA, a tam warunkiem brzegowym do podjęcia działań jest strata w wysokości 25 tys. dolków?

Pytam poważnie. Za parę lat ta wewnętrzna wywiadownia pewnej znanej instytucji umrze śmie?rcią naturalną.

Wolę fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2021 o 16:20, mav3rick napisał:
Dnia 4.02.2021 o 16:16, Linek727 napisał:
Zaszczepiliście mnie tym 3,3 m. Mam co prawda dwie, ale takie same i do tego hiper-ultra-giga-paraboliczne. Jak zarzucam, to schylam głowę, bo lubią się owinąć wokół szyi.
Mnie bardzo korci ten kijaszek:
https://sklepdrapieznik.pl/feedery-i-pickery/42554-shimano-aero-x7-precision-feeder-335-60g.html
Tylko ta cena...emoji848.png

Ooooo kurde, jaka waga te kija. Rewelacja.

Mam go w końcu w stajni (jestem żonaty i dzieciaty, więc kasą nie pierdzę - dlatego kupuję długo i skrycie). ?

Kurde, ten kijek mnie rozp... Jak dla mnie to inna liga i pomysł na feedera. Podziabałem top kije z Matrixa, Prestona oraz innych. Ten mnie urzekł. Oczywiście, Shimano dało d... z futerałem; norma. Ale już znalazłem tubę na szczytówki.

W każdym razie, jak dla mnie, wędki z tej serii, szczególnie krótsze, to powrót do klasyki, czyli holenderskiego pickerowania na kanałach.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz członkiem grupy bolońskiej to ja Ci gwarantuje, że nikt nie ośmieli się podnieść ręki na Twoje konto na FB. ? Z tego co mi wiadomo nikogo z tych, którym zablokowano konto na tym portalu nie spotkało takie wyróżnienie ? A tak poważnie, to chyba nie jestem odpowiednim adresatem dla takich pytań i pretensji...

Edytowane przez Sołtys stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

teraz możesz już aplikować do grupy bolońskiej na Facebooku w której jestem adminem. ? 

Dobrze, że mnie ostrzegłeś.

Teraz już tego nie zrobię ?

Co do kija, zrobiłem porównanie do starego bata Mikado Tournament 6m. Oba kije podparte na ok. 1.8 m od końca dolnika - bolo wisi jakieś 3-4 cm niżej jak bat, więc nie ma tragedii. Wiadomo przelotki robią swoje i akcja już nie jest taka szybka, ale może to i lepiej. Bolo też jest ok. 10 cm dłuższe. 

Zrobiłem próbę ugięcia. Można powiedzieć, że pracują tylko 2 pierwsze elementy szczytówki.

???

 

IMG_20220105_181259.jpg

IMG_20220105_181337.jpg

IMG_20220105_185027.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za reckę. Ja jej na pewno nie kupię, ale nie dlatego, że mi się nie podoba. Mam po prostu już za dużo tych bolonek, ale może opis Grzesiowi się przyda, bo potrzebuje dobrej bolonki. Problem w tym, że jeszcze nic o tym nie wie, bo dojrzewa dopiero do tej decyzji. ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...