Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Linek727 napisał:

Jest i on. ? Skromny i stabilny.

Nie jestem fanem koszy, bo po prostu przy moim sposobie wędkowania są zbędne, ale jestem fanem minimalizmu. @Linek727 jest zajebisty. 

 

48 minut temu, Linek727 napisał:

Na razie daję sobie spokój z zakupami.

Dobre sobie. Piwnicę posprzątałeś? 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Jest i on. ? Skromny i stabilny.

xr36_comp_seat_box_black_main.jpg.cbbaa3db7f90ba1247dafaf846cc9ff1.jpg

Na razie daję sobie spokój z zakupami.

 

@Linek727 to tylko na zawody czy do rekreacji również. Pytam, bo kiedyś chwilę miałem, ale sprzedałem, więc strzelam, że  albo masz łatwy dojazd do łowiska, albo trza wyglądać na zawodach. U mnie poległ przez brak oparcia. Tak, tak .. wiem, że są takie co mają.

???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Hotpoint napisał:

@Linek727 to tylko na zawody czy do rekreacji również. Pytam, bo kiedyś chwilę miałem, ale sprzedałem, więc strzelam, że  albo masz łatwy dojazd do łowiska, albo trza wyglądać na zawodach. U mnie poległ przez brak oparcia. Tak, tak .. wiem, że są takie co mają.

???

Już piszę. Doprecyzuj - brak oparcia czego? Podnóżka czy pleców? Fotel można dokupić, podnóżek jest na krótkich szynach. Ma lekkie luzy ze względu mocowanie i możliwość szybkiego demontażu. Ale jak się dosiądzie, to się zazębia całość.

Kosz na zawody głównie. Zależało mi na stabilności i nienajwiększej wadze - dlatego rama H.

Czy lans? Raczej poczucie bezpieczeństwa. Na starym Sensasie D25 bujałem się jak małpa na gałęzi. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Linek727 napisał:

Już piszę. Doprecyzuj - brak oparcia czego? Podnóżka czy pleców? Fotel można dokupić, podnóżek jest na krótkich szynach. Ma lekkie luzy ze względu mocowanie i możliwość szybkiego demontażu. Ale jak się dosiądzie, to się zazębia całość.

Kosz na zawody głównie. Zależało mi na stabilności i nienajwiększej wadze - dlatego rama H.

Czy lans? Raczej poczucie bezpieczeństwa. Na starym Sensasie D25 bujałem się jak małpa na gałęzi. :)

 

 

 

Mój debiut z koszem był bodajże był na nocnych zawodach, przerzuciłem wtedy jako jedyny ponad 100kg ryb, nie zapomnę tego komfortu do końca życia  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Mój debiut z koszem był bodajże był na nocnych zawodach, przerzuciłem wtedy jako jedyny ponad 100kg ryb, nie zapomnę tego komfortu do końca życia  :P

Łapię ironię. Przerzuć te kilogramy, wstając co chwilę z fotela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...