Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Nie jestem fanem koszy, bo po prostu przy moim sposobie wędkowania są zbędne, ale jestem fanem minimalizmu. @Linek727 jest zajebisty. 

 

Dobre sobie. Piwnicę posprzątałeś? 

Oczywiście, że nie miałem czasu.? Pizgnę to do garażu albo wózkowni. Luzik.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Linek727 napisał:

Łapię ironię. Przerzuć te kilogramy, wstając co chwilę z fotela ?

Akurat tak było, a kosza zazdraszczam, miałem przez chwilę i na zawodach był ok, a że wolę wygodę i jestem emerytowanym zawodnikiem to odpuściłem :)
Daj jakieś foty docelowo.

Sam mam problem, bo od kilku dni szukam dodatkowy wygodny fotel na łódź, wydatek nie mały, ale nie chcę docelowo rzucić nim w kąt i nie mogę się zdecydować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem pierwszy w tym roku zakup z Drapieżnika. W sumie to miałem sobie kupić tylko jakąś czapkę na wyprawy kleniowe, jednak do tego wziąłem sobie kilka spławików rzecznych Dave Harrell oraz kilka gotowych przyponów z małymi hakami na próbę, bo nie nawidzę wiązać małych haków. Za to wszystko zapłaciłem równo 300zł. 

20220115_101838.jpg

20220115_102203.jpg

20220115_101613.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Grzes77 napisał:

jakąś czapkę

Też się do niej przymierzam bo niby ma jakąś membranę przeciwdeszczową, ale że nie jest tania, czekam na jakieś opinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sołtys stan zamówiłem z Twojego polecenia. Nie jestem typowym spławikowcem, ale potrzebuję czegoś pod przystawkę rzeczną. Idę po taniości bo to raczej sprzęt który rzadko będzie w użyciu. Będzie to jako prezent od teściowej, która jest niereformowalna i zawsze mi jakiś grosz wciśnie z byle okazji. https://allegro.pl/oferta/wedka-bolonka-jaxon-intensa-gtx-tele-bolo-beta-5m-8258324048 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, ArekH napisał:

@Sołtys stan zamówiłem z Twojego polecenia. Nie jestem typowym spławikowcem, ale potrzebuję czegoś pod przystawkę rzeczną. Idę po taniości bo to raczej sprzęt który rzadko będzie w użyciu. Będzie to jako prezent od teściowej, która jest niereformowalna i zawsze mi jakiś grosz wciśnie z byle okazji. https://allegro.pl/oferta/wedka-bolonka-jaxon-intensa-gtx-tele-bolo-beta-5m-8258324048 

Nosi Cię?

Najpierw spinn, teraz bolnka? nie poznaję kolegi, to co teraz cast????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grendziu napisał:

Nosi Cię?

Najpierw spinn, teraz bolnka? nie poznaję kolegi, to co teraz cast????

Bolonki Darku mam dwie i to od dawna. Fakt że rzadko używane. Kiedyś częściej z nich korzystałem, ale tak jak wspomniałem bardziej do przystawki niż przepływanki rzecznej. Taka 5 metrówka mi się przyda jak się skuszę wędkować Klonka z Warty czy Odry na chlebek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2022 o 13:52, ArekH napisał:

@Sołtys stan zamówiłem z Twojego polecenia. Nie jestem typowym spławikowcem, ale potrzebuję czegoś pod przystawkę rzeczną. Idę po taniości bo to raczej sprzęt który rzadko będzie w użyciu. Będzie to jako prezent od teściowej, która jest niereformowalna i zawsze mi jakiś grosz wciśnie z byle okazji. https://allegro.pl/oferta/wedka-bolonka-jaxon-intensa-gtx-tele-bolo-beta-5m-8258324048 

Pierwszy raz w życiu namówiłem kogoś do kupna Jaxona. Jestem geniuszem ? Powinienem zostać akwizytorem. Sprzedałbym wszystko, nawet lód Eskimosom. ? 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...