Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam już 1 szt. UV 3,6 90g i jest mega, chce coś odświeżyć , coś nowszego. Nie lansuje się nad wodą, Daniel kiedyś polecił mi Dajłe Black Widow 3.3 100g i też jest mega. Więc tamte ( UV i BW) zostawię pod klasyka a nowe w 99 % pod metodę. Myślałem też coś ze stajni Flagman, lecz picker cast master jakoś nie zrobił na mnie wrażenia , jest miękki , kluskowaty , ale mocy mu nie brakuje. A wiem że Browning robi dobry sprzęt. I co do Argona, ma duże przelotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam. Browning to dobre kije, tylko nie wiem czy waga nie będzie tobie przeszkadzała. Miałem 2 lata temu na Rybomanii Matrixa w ręku z tańszej serii i @elvis przy tym był. Kije naprawdę spoko i o szybkiej akcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż skoro mnie wywołali to się odniosę.
Arku, niestety moja pamięć nie ogarnia tak odległych czasów,ale faktycznie Matrix ma budżetową serię Aquos która ma kilka grup. Najsztywniejsze są chyba Aquos D lub X. Mają duże przelotki co w przypadku łowienia na Wiśle nie jest bez znaczenia.
Browninga nie muszę reklamować, wystarczy że na piszę że mam 5 szt. Nad Argonem też się zastanawiałem i nadal o nim myślę tylko że w tej najcięższej wersji.
Flagman ?
Hmmmm
Też ok m. Mam też 5 sztuk. Ostatnio kupiłem Legend 3.90 /150
Seria Cast Master jest w dwóch wersjach.@PawelL ma 3.6 i 4.2 może coś więcej napisać. One są dość sztywne. Ja myślałem nad 3.9 @Grzes77 nowe UV to już nie to samo.
Robinson wypuszcza nową serię tx4 w wersjach 3.6 - 4.2
Niestety nadal wędki Robinsona mają małe przelotki, no i chyba będą poza budżetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:

Browninga nie muszę reklamować, wystarczy że na piszę że mam 5 szt.

Nie wiem chłopaki co wy macie z tymi szczytówkami. Może jako na zawody jest to potrzebne. Osobiście, by nie być ordynusem, delikatnie napiszę, tego nie potrzebuję. Na rzeki poniżej 1 oz. najniższą bym nie brał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki co wy macie z tymi szczytówkami. Może jako na zawody jest to potrzebne. Osobiście, by nie być ordynusem, delikatnie napiszę, tego nie potrzebuję. Na rzeki poniżej 1 oz. najniższą bym nie brał. 
Tu chodziło o reklamę, a nie reklamację. Browning ma dość dobre szczytówki i bardzo czułe. Gorzej ze szczytówkami Flagmana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, elvis napisał:

Tu chodziło o reklamę, a nie reklamację. Browning ma dość dobre szczytówki i bardzo czułe.

Z tego co pamiętam, większość połamałeś, więc reklamować czego nie ma, bo są słabe. Skąd pomysł z reklamacją ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, większość połamałeś, więc reklamować czego nie ma, bo są słabe. Skąd pomysł z reklamacją ? 
Mam 5 wędek Browninga i tylko w jednej notorycznie łamię szczytówki. Jest to spowodowane tym, że po pierwsze używam jej najczęściej, po drugie przerzucam nią setki ryb i kilogramów oraz sporo , po trzecie nie oszczędzam jej i po czwarte łamię zamienniki które są słabsze od oryginalnych i są dłuższe przez co wędka ma nierówne składy, a tym samym ten ze szczytówką jest narażony na uszkodzenia.
Niestety ale nie mogę tego samego napisać o Flagmanie. Tu mam w każdej poza najnowszą połamane najdelikatniejsze szczytówki.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elvis napisał:

Ma 5 wędek Browninga i tylko w jednej notorycznie łamię szczytówki.

Jesteś jednym z niewielu osób którym wierzę co mówią. Skąd w mojej głowie się znalazło, że na Ługach mówiłeś że ichnie szczytówki są słabe i masz połamane? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jednym z niewielu osób którym wierzę co mówią. Skąd w mojej głowie się znalazło, że na Ługach mówiłeś że ichnie szczytówki są słabe i masz połamane? 
Nie wykluczam że tak mówiłem, bo nie wiedziałem co to są słabe szczytówki dopóki nie kupiłem Flagmanów.
No i cały czas dotyczy to tej samej wędki. Jedną z nich podarowałem[mention=15]suwi[/mention]. (oczywiście bez kompletu szczytówek). Ale jak pisałem wyżej te wędki ciągną konie i ich nie oszczędzam.
Ps. Faktycznie coś sobie przypominam, że był problem z najdelikatniejszymi szczytówkami. 1.5 i 2 oz mam oryginalne do dzisiaj.
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...