Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ArekH napisał:

Nie wiem chłopaki co wy macie z tymi szczytówkami. Może jako na zawody jest to potrzebne. Osobiście, by nie być ordynusem, delikatnie napiszę, tego nie potrzebuję. Na rzeki poniżej 1 oz. najniższą bym nie brał. 

@ArekH To jest głównie wina albo niedbalstwa, albo rutyny. Choć są szczytówki szczególnie podatne na złamanie - ale wtedy są one (moim zdaniem) wypadkową ciulatych materiałów i wyżyłowanych oczekiwań.

Generalnie wypominam sobie dwie obcinki przy wyrzucie - moje niedbalstwo i brak techniki. Niedbalstwo, bo mechata pletka, która wiła się jak hora madka przy zasiłku, a do tego ten brak techniki, który wynika z rutyny, znudzenia, zmęczenia - im dłużej się łowi, tym bardziej się jest nonszalanckim, robiąc to trochę na pewniaku i tracąc partyjną czujność! ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ArekH napisał:

Zbierasz na starość? Nie za wcześnie? 

Nigdy nie jest za wcześnie, nigdy nie jest za późno. Życie miewa różne scenariusze. Ale starości i śmierci się raczej nie uniknie. Bynajmniej nie słyszałem o takim cwaniaku, który na przestrzeni min. 7 mln lat wstecz by tego dokonał. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Linek727 napisał:

Nigdy nie jest za wcześnie

No i masz, znalazł się Filozof urodzony w G.... , co zdezerterował do "Grinbergu" Niestety ma rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, booohal napisał:

Trza mieć co łamać na zlotach ?

Słusznie. Lepiej złamać szczytówkę w trakcie łowienia, niż piszczel, wdeptując w kociołek z bigosem!

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ale starości i śmierci się raczej nie uniknie. Bynajmniej nie słyszałem o takim cwaniaku, który na przestrzeni min. 7 mln lat wstecz by tego dokonał. 


Niektórzy nie dożywają do starości. Więc można jej uniknąć. Śmierci raczej się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, elvis napisał:


 

 


Niektórzy nie dożywają do starości. Więc można jej uniknąć. Śmierci raczej się nie da.

 

Czy postawiłem warunek łączny? ? Zaraz (jak w tym kawale) dojdziemy do tego, że gdy masz akwarium i jesteś policjantem, to jesteś pedałem. Spokojnie. ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wytłumacz młodym, że muszą zap... po znaczki do konkretnego miejsca, gdy w tym czasie ci sami młodzi bukują sobie przez neta noclegi na Tajwanie, że o biletach w PKP nie wspomnę.

Tak, sprawdzałem ten system on-line w PZW. Nie działa.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...