Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Najgrubszy ciągnął mnie na Rugię, a że jakoś musiałem się wymigać to kupiłem se dziś Tłin Pałera, więc nie mam kasy na wyjazd ?

???

post-48785-0-27833900-1642933371.jpg

post-48785-0-48909300-1642933501.jpg

post-48785-0-58454800-1642933295.jpg

Na co ci takie maleństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Mam TP C3000 2015 przy StC LXS70MF. To mój główny kij szczupakowy. Ten TP to właściwie jeden ?, ale jednak nowy. Zobaczę co to warte.

Tanio kupię Ceratę na stół :D 
A teraz na poważnie: nie wiem na co Ci tyle kołowrotków, czy to prezent czy nie. Posłuchaj starszego kolegi i naprawdę pozbądź się zbędnych i podwójnych 
kołowrotków. W szczególności takich których używasz do spiningu, na dwie wędki nie łowisz i lepiej mieć zapasową szpulę niż inny kołowrotek.

Ja rozumiem, że fajnie mieć 10 kołowrotków ale lepiej mieć 1 Stellę w rozmiarze powiedzmy 4000 z 3 szpulami niż 3x TP w rozmiarach 2500, 3000 i 4000.
Nie czepiam się tylko wiem, że to zabiera miejsce a koniec końców i tak łowisz na jeden ulubiony kołowrotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, NPC napisał:

nie wiem na co Ci tyle kołowrotków

Hobby, lubię mieć ?

38 minut temu, NPC napisał:

lepiej mieć zapasową szpulę niż inny kołowrotek.

Robię dokładnie odwrotnie. Nie zależy mi na zapasowych szpulach.

39 minut temu, NPC napisał:

ale lepiej mieć 1 Stellę w rozmiarze powiedzmy 4000 z 3 szpulami niż 3x TP w rozmiarach 2500, 3000 i 4000

Stella to raczej fanaberia. Fajnie mieć, ale cena chora. Powiedzmy, że Twin Power czy Certate to moja półka cenowa. Mają wszystko co potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Hotpoint napisał:

Nic się tu nie dzieje, to chociaż wrzucę kolejne swoje ???, które dziś przyszły. Takich jeszcze nie miałem.

IMG_20220124_110103.jpg

IMG_20220124_105449.jpg

Te synek zamiast TP kup se coś z ruchomą szpulą, oszczędzisz na palcu. Znając Twoje zamiłowania do Shimano to Tranx lub Calcutta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NPC napisał:

Te synek zamiast TP kup se coś z ruchomą szpulą, oszczędzisz na palcu. Znając Twoje zamiłowania do Shimano to Tranx lub Calcutta.

Nie chciałem. Mam ich wystarczająco dużo.

Calcutty przerabiałem dwie 51SS i 201. Pozękowałem, wolę niski profil.

Tranxa nie miałem. Tu mam Abu 7001 i Toro Beast 61 - wystarczy.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...