Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Grendziu napisał:

Kupiłem ostatnio tani zestaw do feedera, jakościowo to taki shit, że mi się go nie chce zbroić.

Mam jeden japoński kołowrotek do spinna i wszystko inne przy nim to niestety złom. Jak z autem, można jeździć i chwalić tańsze auta, możesz mieć też Mercedesa, a nie być zadowolony, ale jak trafisz na odpowiedni dla siebie model, to nie ma porównania.

A tam Darku mam Mercedesa nawet dwa, a i tak starym Fordem lepiej mi się jeździ ? i to samo ze sprzętem miałem sphery i wszystkie poszły do ludzi ??‍♂️ A taka podjarka była jak mi przyszły, a szału nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, djbaloon napisał:

miałem sphery

Te kije w ogóle ze mną nie gadały. Z Danielem Macaliśmy je kilka lat temu na targach. On był zachwycony, ja totalnie nie. @stas1 swego czasu z nich korzystał. Był chyba też z nimi problem  że 360/90g. pękały nagminnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, djbaloon napisał:

A tam Darku mam Mercedesa nawet dwa, a i tak starym Fordem lepiej mi się jeździ ? i to samo ze sprzętem miałem sphery i wszystkie poszły do ludzi ??‍♂️ A taka podjarka była jak mi przyszły, a szału nie robią.

Bo sphery to nie Mercedes, też ze mną nie gadały, a tak w ogóle nie lubię Mercedesa, wolałem swoją wysłużoną Bunie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, mav3rick napisał:

Co to za kij pod okonia?

Suzuki RXF wstawiałem gdzieś. Dla mnie petarda jaki blanki Justice, których aktualnie nie ma. A np 6ty Element blank za miliony to???

Arku ile ludzi, takie opinie, miałem Trabucco i nigdy więcej bym nie chciał mieć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Arku ile ludzi, takie opinie, miałem Trabucco i nigdy więcej bym nie chciał mieć ???

Jasne. Życie było by nudne gdyby każdy miał to samo zdanie czy upodobania. Pamiętam ten twój kij. Miałeś 390cm.   Uwierz, ten sam wypust ale 360cm. to całkiem inna bajka. 390 to była glizda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Dobra cicho o zakupach już, idę łapić, bo Jarzyna będzie się nabijał, se nie umiem ???

IMG_20220527_111337.jpg

jak dzisiaj nie pizniesz przynajmniej 3 szczupaków toś .........a?. dzionek modelowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, christhof70 napisał:

jak dzisiaj nie pizniesz przynajmniej 3 szczupaków toś .........a?. dzionek modelowy

No właśnie po deszczu się przejaśnia, cel okonie, szczupaki mi zbrzydły...

A tymczasem prawie na gorącym uczynku..

"panie ja tylko na spacer..." Jasne w kaloszach i jak na ryby, aby rzutki ściągać ????

IMG_20220527_110638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sorry za jakość zdjęć, ale pozować w tym nie będę. Spodenki, bluza i Softshell, który jest najfajniejszy. Teraz ino buty i mogę odbierać puchary za Miszcza Świata ???

IMG_20220527_231343.jpg

IMG_20220527_231116.jpg

IMG_20220527_230816.jpg

IMG_20220527_230448.jpg

Screenshot_2022_0526_121832.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grendziu napisał:

Sorry za jakość zdjęć, ale pozować w tym nie będę. Spodenki, bluza i Softshell, który jest najfajniejszy. Teraz ino buty i mogę odbierać puchary za Miszcza Świata ???

IMG_20220527_231343.jpg

IMG_20220527_231116.jpg

IMG_20220527_230816.jpg

IMG_20220527_230448.jpg

Screenshot_2022_0526_121832.jpg

No i namówiłeś na softshell'a. A miałem już nic wędkarskiego nie kupować. A idź Pan w p...u. Proszę o zamknięcie tego wątku ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...