Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zapomniałem się pochwalić: kupiłem zezwolenie na połów ryb śródlądowych na miejscowe wody. Koszt nawet nie tak dużo patrzac na ilość wody ale i tak głównie będę łowił w 2-3 zbiornikach zaporowych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzes77 napisał:

No to będzie w takim przypadku tylko na przynęty do methody ??

Dobrze kombinujesz.?  Bo sam patent z tą niby tacą jest świetny. Szkoda tylko, że nie ma opcji na d36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2022 o 17:07, Grzes77 napisał:

Dziś odebrałem z allegro 3szt uchwytów do dolników wędek Preston i dwa stojaki ścienne do wędek, w sumie to aż 12 kolejnych wędek trafi na ścianę i będzie więcej porządku. Za ten zakup na allegro zapłaciłem 162zł. Do tego dziś moja mama kupiła mi przy okazji na targu 2kg grochu i 2kg konopii ??

20220602_165909.jpg

20220602_170130.jpg

Grześ @Grzes77 mógł byś pokazać jak te uchwyty na wędki na ścianie się prezentują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Linek727 napisał:

Dobrze kombinujesz.?  Bo sam patent z tą niby tacą jest świetny. Szkoda tylko, że nie ma opcji na d36.

Ale moje właśnie mają opcję na d36, dlatego je kupiłem:

https://sklepdrapieznik.pl/miski-kuwety-montowane-na-noge/83326-organizer-lorpio-eva-na-przynety-i-zanety-montowany-na-noge-45x26x9cm.html

To jest ta nowsza, deczko większa tacka.

 

@djbaloon obiecuję jutro zrobić foty. Kiedyś myślałem, że te uchwyty się nie sprawdzą, teraz mam na nich większość kijków, nawet tych o szerszych blankach, bo wtedy mocuję je za środkowy element trójskładów. Jutro wrzucę tu foty około południa ??

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niedzielnych zawodach spinningowych spizgało mnie (i nie tylko mnie) słoneczko niemiłosiernie. 

To też ryj, karczycho i ręce do połowy mam osmolone niczem wieśniak (którym jestem z resztą)

Mam nadzieję, że w przyszłości ten zestaw pomoże...

Screenshot_20220607-113002.jpg.a715084a81f5c4a09687dc7b73f2c385.jpg

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...