Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, booohal napisał:

Grzesiu, łowię na QMF od kiedy wyszły. 

Niestety raz w wersji L dostałem podajniki z inną średnicą rurki co czyniło te podajniki dla mnie bezużytecznymi, dodatkowo rurki XL z L nie są zamienne. Przynajmniej te, które ja miałem. 

Te dłuższe rurki, które kupiłeś są jakoś opisane? L lub XL? 

Czy może QMF w wersji XL w ogóle nie kupowałeś i nie masz jak się odnieść?

Nie wiem jak opisane, bo wywaliłem opakowanie. Na focie dwa podajniki tej samej wielkości na cienkiej rurce, dwa prawe na szerszej. Moim zdaniem to nieporozumie, po ...uj dwie wersje rurek. Dziś nad wodę wziąłem tylko 3 koszyki i dwie rurki, no i oczywiście rurki szerokie a koszyki na wąskie i dopiero sobie nad wodą uświadomiłem, że coś tu nie gra ???

20220826_172847.jpg

20220826_172806.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w wędkarskim po żyłkę na przypony. Naprawdę nic więcej nie chciałem kupować, bo mam już wszystko ? Kiedy już finalizowałem zakup, kątem oka zobaczyłem jego.. stał taki samotny, nieszczęśliwy na półce i to jeszcze w dobrej cenie, bo - 36zł. Pomyślałem, fajny ale po co mi ten spryskiwacz skoro ja tego nie używam w swoim wędkowaniu. Odpowiedziało mi od razu moje alter ego - kup, bo jeszcze kupi ktoś inny i sprawi mu ten zakup wiele radości. Jako prawdziwy Polak, katolik i patriota nie możesz do tego dopuścić... no przyznacie, że z takimi argumentami ciężko dyskutować. Kupiłem, choć nie bardzo wiedziałem co mam z tym zrobić. Popryskałem sobie nim trochę i stwierdziłem, ze jest całkiem fajny i znakomicie się nadaje do...podlewania  kwiatów w domu. Gdyby ktoś szukał czegoś co podleje i spryska roślinki z różnym natężeniem strumienia wody, to szczerze polecam. ?

PS. W poniedziałek znowu odwiedzam ten sklep, bo sprzedawca będzie miał baciki TX3 633 w bardzo atrakcyjnej cenie. W sumie nie potrzebuję kolejnego bata, ale z ww powodów nie pozwolę, żeby trafił w łapy kogoś innego i to jemu dawał radochę. ??

300863940_2449243971881879_315426432348140433_n.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2022 o 18:08, Grzes77 napisał:

nieporozumie

No właśnie.

Ciekawe które aktualnie są właściwe.

I czy da się jakoś na odległość poznać żeby nie kupić starszej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, booohal napisał:

No właśnie.

Ciekawe które aktualnie są właściwe.

I czy da się jakoś na odległość poznać żeby nie kupić starszej wersji...

Te wąskie rurki kupiłem z dwa sezony temu, lub więcej, dokładnie nie pamiętam. Te szersze kupiłem ostatnio, więc wydaje mi się, że to jest najnowsza wersja. 

@Ostap Te Prestony wcale idealne nie są ??, tylko spin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat to ja karpiuje a Ty kupujesz gotowe przypony ? Powiedz jakie to Ci zrobie 
Tam są haki do Ronni riga i leadcore z bezpiecznym klipem.
A tymczasem dojechała druga paczka. Tym razem uzupełniłem zapas pelletu, bo wędkowanie z żoną szybko pustoszy półki.
Ps. Czy używał ktoś tego 2mm pelletu Aller Aqua Clasic? IMG_20220829_200042.jpgIMG_20220829_200049.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...