Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dwie paczki przyjechały. Pierwsza to dwa bardzo tanie kołowrotki Cormoran 6000, kupiłem je tylko pod Jagodno, bo po pierwsze koszt tylko 148zł/szt, po drugie 99% ryb tam łowionych to leszcze, jazie i płocie, więc kręcioł nie musi być topowy, po trzecie ma 104 pozytywne opinie na allegro, po czwarte podobno ma 107cm nawoju, to wszystko mnie interesowało, po rozpakowaniu i nawinięciu żyłki kręcioł pracuje więcej niż poprawnie, równo układa żyłkę, jutro odbiorę 300m plecionki, to zobaczę, jak na drugiej sztuce pletka będzie nawinięta 

Druga paczka z Drapieżnika zawierająca dwie wędki Shimano AERO X1, bo poczytałem o niej trochę i powinna być na dystans 100m odpowiednią. Są to kije mega szybkie i w jednej chwili gaśnice po rzucie, już testowałem. Troszkę lecą na ryj, ale na to nie będę patrzył, no akcja kija jest ważniejsza dla mnie. Test kijków w czwartek na Jagodnie. Do tego paczka zawierała pletki pod mniejsze kołowrotki Robinsona, kolejną chyba 6 szpulę do tych kołowrotków, bagnety. Paczka z Drapieżnika 740 PLN, paczka z allegro 301zł bo wziąłem dopłatę 5 zeta za wysyłkę za pobraniem. Wędki wziąłem, bo moje ulubione Flagmany niszczą żyłki przy mocnych zarzutach dystansowych, a teraz chcę łowić bez strzałówek. Myślałem też o Areo x5 lub x7, ale nie chciałem ryzykować zakupu drogich kijów, bo kiedyś, jakiś Shimano mi nie przypasował. Te tanie, szybkie kijaszki na ten moment pasują mi bardzo, czwartek to zniweluje. A i 3 gratisy dostałem, czyli dwie spinki do paczek po zanętach i zapach do auta ??

20220830_163709.jpg

20220830_181514.jpg

20220830_181523.jpg

20220830_164204.jpg

20220830_164138.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły i plecionki z allegro. Przy zamówieniu złożonym wczoraj przed 14:00 otrzymałem informację, że pletki dotrą w czwartek, a tu taka miła niespodzianka, bo przydadzą się na jutro. Dwie szpule po 300m, nie łowiłem jeszcze na te pletki, no ale zawsze jest ten pierwszy raz ?, a i koszt łączny 243zł ?

20220831_152607.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, christhof70 napisał:

co by ludzie poczęli jakby nie istniał westin? ?

Ja tam nie wiem co ludzie poczynają. :) To pierwsza rzecz Westina jaką posiadam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartek.B napisał:

Ja tam nie wiem co ludzie poczynają. :) To pierwsza rzecz Westina jaką posiadam. :)

oby Ci służył i pasował. mi to się nawet nazwa nie podoba?. a swoją drogą też zostałem trochę ofiarą kotletowego marketingu, choć w casting na szczęście nie wlazłem. ilość brań i wielkość ryb? łan .....j ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...