Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ArekH napisał:

Przyjechał do Ciebie z upominkami? ?

Nie, miałem w cudzysłów ubrać że niby żona ……

Ale za to se zaraz jakiś film zapodam ???136D9824-51DF-4C2F-A6C8-9F9FFEF3D66C.jpeg.22f24cda19d5c78baf4b740dffaafcfb.jpeg

CC4B76A1-D3AB-4AAD-B1CE-6D4C3082952A.jpeg.5b2828653eddb46efdce4ef4da72b526.jpeg

Edytowane przez MrProper
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ostap napisał:

Grzesiu, już jest ;)
 

 


Tylko spin.
 

 

Wróżbita?

Skąd wiesz, że jest już w moim koszyku w tym sklepie: https://www.gohero.pl/kamera-gopro-hero-11-black-mini

Ponieważ sprzedaż rusza od listopada, to chyba wstrzymam się do wiosny oczekując promocji, bo po ki uj mi to na zimę (tak se ciągle powtarzam). Wolałbym chyba tą mniejszą, jednak kurde mam akumulatory zapasowe do tej zwykłej i tu mam lekką zagwozdkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polecenia naszego forumowego Super "Jutubera" @Grzes77, wypisałem sobie z Alledrogo woreczek pelletu za 99 ziko. Plan był podzielić się z Radkiem, ale że na rozpakowywaniu naszedł mnie starszy H i zażyczył połowę, sprawa się rypła. Trzeba się wybrać na Ownice i sprawdzić skuteczność. 

IMG20220915140434.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

Z polecenia naszego forumowego Super "Jutubera" @Grzes77, wypisałem sobie z Alledrogo woreczek pelletu za 99 ziko. 

Będziesz zadowolony, bo to zajebiaszczy pellet, no i ja żaden tuber nie jestem, gdyby tak było nic bym nie robił, tylko latał z kamerą nad wodę dla "fejmu" i kręcił byle co, jak niektórzy, nawet jak nic nie złowią, to wstawiają z jakimś pierdzieleniem.

Dobra nie o tym chciałem pisać. Dziś odebrałem paczuszkę z Drapieżnika, przedmiotem zakupu miał być jakiś fajny najmniejszy kosz do podbieraka, bo mam tylko duże i średnie, a na zawodach spławikowych i feederze klasycznym brakowało mi małego kosza. Mój wybór padł na Prestona, dla czego, nie wiem, może wybrałem najdroższy myśląc, że najdłużej posłuży, lub dlatego, że siatka z latexem (cokolwiektoznaczy). Przy okazji wziąłem sobie klej Górka, drugi ważny dla mnie gadżet, czyli nożyczki do cięcia robaków, bo te, które mam, to nieporozumienie (ostatnio na zawodach chciałem nimi ciąć robaki i nie mogły sobie z tym poradzić, stare na focie dla porównania). Do tego uzupełnienie najlepszego jak dla mnie śrutu, czyli Stotz Prestona, jest miękki, centrycznie nacięty, ogólnie zajebiaszczy, na próbępaczuszka śrutu Dinsmores. Przy okazji wziąłem stare, sprawdzone dla mnie spławiki Drennana, bo są teraz w dużej przecenie, niech se leżą. A i jeszcze 4 paczki krętlików z agrafkami, chcę sprawdzić, które mi przypasują do robienia feeder linków, bo w zimę będę chciał ich trochę nakręcić. Paczka za 320 PLN-ów ???

20220915_165153.jpg

20220915_165159.jpg

20220915_165239.jpg

20220915_165431.jpg

20220915_165551.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mav3rick napisał:

@Grzes77 na SiG trochę pocisnęli po Twoim filmie na tematach tych pelletów emoji6.png

Widziałem. Nakręciłem nawet materiał o kilku tematach z mojego kanału, w tym o tych pelletach, ale kolega obejrzał to przed publikacją i oowiedział, żebym olał agresora. Gościu, który pocisnął przywalił się jak rzep i ciągle pisał, że to reklama Hitbaits, że powinienem o składzie napisać itd. Gdy kilka razy napisałem grzecznie, że nie mam nic wspólnego z tą firmą i testuję wszystko za swoje pieniądze, to się przyp....ił ponownie, kazał pozdrowić chłopaków z Hitbaits, więc zgłosiłem go do YouTube, zblokowałem, posty zostały usunięte, a ta kanslia napisała na SiGu, że to on mnie zblokował. Nawet kilku subskrybentów mu napisało, żeby zwolnił tempo, to się i do nich przywalił prostak. Zwykły cham, prostak i pseudo inteligent. W sumie to on pocisnął, a reszta nie podjęła tematu, za co ich szanuję. Ostatecznie wyszło na moim, pellety są świetne, ale przez takich oszołomów moi subskrybenci trochę stracą, bo od ostatniego filmu wyłączam komentarze. Kto chce będzie miał link podany na to forum i tu może mi pisać pytania. Pozostali siejący zament nie będą mieli pola do popisu, pod ostatnim filmem też pojawiło się trzech mundrych, ale do nich odniosę się w następnym materiale. Niekiedy myślę, że pokazywanie światu swoich pomysłów, lub rzeczy, które powinny się komuś przydać, przynosi oodwrotny skutek i mam niekiedy chęć to wszystko usunąć. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie subskrybują kanału, dziwnym trafem pojawiają się krótko po opublikowaniu materiału i atakują uj wie po co i w jakim celu. Kanał prowadzę 10 lat i dopiero teraz miałem czterech takich pajaców, dlatego komentarze usuwam na amen.

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...