Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, elvis napisał:

Grzesiu, to po prostu zazdrość.

Być może, wydaje mi się, że gdyby taki film o pelletach pokazał któryś z wędkarskivh celebrytów internetowych, to tacy ludkowie rzuciliby się od razu na te pellety, a tak, to nie dojść, że je pokazałem, jak również ich pracę, to jeszcze muszę udowadniać nie wiadomo co. 

W tym miejscu chcę podziękować @NPC za wiadomość na pw i komentarzy na YouTube nie będę usuwał, a rozliczał takich "miszczów" inaczej, dzięki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie kupiłem nowy kosz jak @Grzes77, tylko dużo ładniejszy moim zdaniem. Do tego gumowany i pływający. Nawet kolorystycznie pasuje do sztyc Delphin Atoma. Może dlatego, ze to też Delhin. A konkretnie -  Atoma FD-R Floaty 50-40 cm. Ładny, co nie ? ??

306361176_2466710970135179_9136684262848310715_n.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, ArekH napisał:

Jak wstawiłeś fotkę? Mi nie wchodzą. 

Adam będzie działał, tylko mówi, że na trzeźwo nie ogarnie, potrzebuje czasu, bo cały silnik się posypał strony???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Adam będzie działał,

Nadal uważam że zamiast na nieżyciowe konkursy, warto wprowadzić dobrowolny abonament na rzecz forum. @kleszcz to dobry ziom, ale nie będzie nam tu dymał za Dziękuję. Nie widzę też powodu By tylko @Grendziu pokrywał koszty serwera. Chcemy się komunikować, to kilka dyszek na miesiąc nie powinno być problemem. Okaże się w tedy kto chce tu być. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj moja żona odebrała dla mnie kilka przesyłek, w tym jedną wędkarską. Nie rozpakowała jej, bo wiecie jak to jest z żonami i przesyłkami wędkarskimi.

Przedmiotowa przesyłka z allegro kupiłem 6szt koszyków 15g, 6szt koszyczków bez obciążenia, szczytówkę Robinsona 2,2mm, MK2 BOTTLE BOMBS Matrixa i przynęty Osmo Toxic, Turbo i Alien. Dziś przesyłkę otworzyłem i koszyków 15g mam 2 a nie 6 i do tego koszyków bez obciążenia mam 5szt a nie 6. Przed rozpoczęciem pisania tego posta założyłem spór na allegro i wiecie co, właśnie dzwonił do mnie pracownik tego sklepu, który przeprosił i powiedział, że brakujące koszyki doślą i prosił, by po otrzymaniu braków zamknąć spór. Zachowanie ok, tylko po co te błędy. W sumie nie myli się ten, co nic nie robi, więc dam im jeszcze kiedyś szansę, bo towar pierwsza klasa ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...