Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem zanęty z mega promocji(Sensas po około 13 PLN, a Sonubaits po 39,99 Gardonix 11pln). Niestety wysyłka 19 złotych.
W weekend mam dwa dni zawodów okręgowych, więc będzie okazja skorzystać. Mam co prawda kilka paczek Marcela, ale odnoszę wrażenie że u mnie nie działa, a bynajmniej ja sobie z nim nie radzę.
Ps. Jedną paczkę uszkodziłem ja rozpakowywałem przesyłkę. b4cc3ba79d5efd82df9587e08ad02cea.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem "zagubiony" przez sprzedawcę z allegro.pl, czyli sklep Leszcz uchwyt do pomostu.

Dziś odebrałem przesyłkę z Drapieżnika, ostatnio kupiłem po paczce różne gotowce, haki z żyłkami na drobnicę, więc teraz trza było kupić te, które mi się najbardziej spodobały. Wykupiłem wszystkie w rozmiarze haka 20 ( czyli ostatnie 10szt za 185 pln), do tego 3 paczki z hakami nr 16. 

https://sklepdrapieznik.pl/haczyki-z-przyponami-klasyczne/26498-przypony-gamakatsu-roach-1050n-45cm-roz-20-010mm.html

Do tego wziąłem (przy okazji ??), by przesyłka wyszła free rzeczy, które mogą mi się przydać, czyli koszyki klasyczne 125g z kolcami (5szt), dwie szklanki do nęcenia, przyrząd do wiązania równych pętli i gumowe zaczepy do batów, za wszystko wyszło równo 300zł.

Dziś odebrałem również w sklepie stacjonarnym u Kamila 0,5l pinki burgundowej i dwa kołowrotki Robinsona Feeder Fan FD 506. Te kołowrotki kosztowały kiedyś około 250pln, teraz w necie stoją gdzieniegdzie po 349pln (można znaleźć też tańsze ze starych dostaw).

https://www.bolw.pl/pl/p/KOLOWROTEK-VDE-ROBINSON-FEEDER-FAN-FD-506/43188?gclid=CjwKCAjw7p6aBhBiEiwA83fGujs_Xm7Kff6H75b4gW1veC-NnNRAEX2ZNBF_3a8WXJOzelmsPTNwOxoCeOcQAvD_BwE

U Kamila na półce wycenione są na 309pln, bo to towar z nowych dostaw, nieźle zdrożały. Ja po starej znajomości wytargowałem sztukę za 250pln, do tego miałem 100pln bon z ostatnich zawodów, więc za dwie sztuki zamiast 618pln zapłaciłem 400pln. Te kręcioły mi się bardzo podobają, powymieniam tylko w nich w zimę klipsy. Pinkę u Kamila (tą burgundową) kupuję taniej, niż w necie, więc jest ok. Wczoraj i dziś oprócz tego, co wymieniłem powyżej odebrałem jeszcze 5 paczek, ale to zabawki do warsztatu i jakieś inne gadżety, wydaje mi się, że wśród tych paczek były jeszcze jakieś akcesoria wędkarskie, ale mi to już wyleciało z głowy, na pewno była w tych paczkach szatkownica do kuku i robaków itp. Jutro odbiorę jeszcze 4 paczki, jedną z odzieżą wędkarską, ale o tym napiszę kiedyś tam w przyszłości ??

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

@Grzes77 Mój przyjacielu, a ty się jeszcze na pewno orientujesz gdzie i co masz? 

No nie bardzo. Kiedyś kupiłem dużą ilość haków Korum nr 12 i już z rok ich nigdzie znaleźć nie mogę, przez co musiałem dokupić ich jeszcze. Coraz ciężej się odnaleźć, dobrze że syn coraz starszy i kominek zamontowany w warsztacie, to zimą zrobię sobie z tym sprzętem porządek, bo straciłem już rachubę co mam, a co może mi się jeszcze przydać. Teraz sobie zrobię przerwę w zakupach, do wiosny, do momentu, aż będę miał wszystko poukładane. Te ostatnie zakupy wyszły z przypadku, bo w ubiegły poniedziałek dostałem 5 tysi, których się niespodziewałem, więc postanowiłem kupić sobie trochę pamiątek i tzw. "potrzebusi" ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

No nie bardzo. Kiedyś kupiłem dużą ilość haków Korum nr 12 i już z rok ich nigdzie znaleźć nie mogę, przez co musiałem dokupić ich jeszcze. Coraz ciężej się odnaleźć, dobrze że syn coraz starszy i kominek zamontowany w warsztacie, to zimą zrobię sobie z tym sprzętem porządek, bo straciłem już rachubę co mam, a co może mi się jeszcze przydać. Teraz sobie zrobię przerwę w zakupach, do wiosny, do momentu, aż będę miał wszystko poukładane. Te ostatnie zakupy wyszły z przypadku, bo w ubiegły poniedziałek dostałem 5 tysi, których się niespodziewałem, więc postanowiłem kupić sobie trochę pamiątek i tzw. "potrzebusi" ???

Ja to rozumiem. Sam nie mogę odnaleźć 2 nowiutkich kołowrotków. Zaczynam się liczyć z tym, że przy pakowaniu położyłem paczkę na dachu auta. Zrobiłem już tak z portfelem, potem z 3 pizzami, a ile razy wyjąłem kartę z bankomatu a nie zabrałem kasy, to wstyd się przyznać. Na szczęście były to kwoty jednodniowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Linek727 napisał:

Ja to rozumiem. Sam nie mogę odnaleźć 2 nowiutkich kołowrotków. Zaczynam się liczyć z tym, że przy pakowaniu położyłem paczkę na dachu auta. Zrobiłem już tak z portfelem, potem z 3 pizzami, a ile razy wyjąłem kartę z bankomatu a nie zabrałem kasy, to wstyd się przyznać. Na szczęście były to kwoty jednodniowe.

No cóż, niczego tak nie żal, jak tych pizz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o zakupy. Swoje aktualne chciejstwo tak pobieżnie wyliczyłem na 8 koła. I wtedy, kiedy sobie to uświadomiłem, to zacząłem się zastanawiać, jakie blaszki we łbie mi się poprzepalały. Najgorzej, gdy coś wpadnie do pustej głowy. Zaraz zajmuje miejsce mózgu...

  • Thanks 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

A jeżeli chodzi o zakupy. Swoje aktualne chciejstwo tak pobieżnie wyliczyłem na 8 koła. I wtedy, kiedy sobie to uświadomiłem, to zacząłem się zastanawiać, jakie blaszki we łbie mi się poprzepalały. Najgorzej, gdy coś wpadnie do pustej głowy. Zaraz zajmuje miejsce mózgu...

Skąd to znam.... Jesteś pewny, że nie masz brata bliźniaka? :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, NPC napisał:

Skąd to znam.... Jesteś pewny, że nie masz brata bliźniaka? :D 

Niby jestem pewny. Ale widziałem kiedyś gościa identycznego jak ja. A do tego pół klasy z ogólniaka. To w jakimś Gdańsku było, czy coś. Brechy ze mnie mieli przez pół roku. Byliśmy po drugiej stronie ulicy, a koleś oglądał wystawę z płytami. Oczywiście, ktoś od nas musiał się pod wystawę przejść (przyjaciel), wrócić i powiedzieć: "Mama cię okłamała". Do tej pory mam traumę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...