Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałem się do niemieckiego koła wędkarskiego w tym roku w PL nie wykupuję, większą część sezonu jestem po zachodniej stronie granicy. Do tej pory było porozumienie polsko niemieckie, ale je zawiesili. Więc od dzisiaj jestem w niemieckim kole.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mav3rick napisał(a):

Zapisałem się do niemieckiego koła wędkarskiego emoji41.png w tym roku w PL nie wykupuję, większą część sezonu jestem po zachodniej stronie granicy. Do tej pory było porozumienie polsko niemieckie, ale je zawiesili. Więc od dzisiaj jestem w niemieckim kole.

@ArekH daj mu bana :grin-min:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, mav3rick napisał(a):

Zapisałem się do niemieckiego koła wędkarskiego emoji41.png w tym roku w PL nie wykupuję, większą część sezonu jestem po zachodniej stronie granicy. Do tej pory było porozumienie polsko niemieckie, ale je zawiesili. Więc od dzisiaj jestem w niemieckim kole.

Zawsze wiedziałem, że wolisz Angelę ???

A paszport z Polski też już zdałeś???? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grendziu napisał(a):

Zawsze wiedziałem, że wolisz Angelę ???

A paszport z Polski też już zdałeś???? ?

Ty wiesz, że Angeli już nie ma? Tak od 2021 r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wiedziałem, że wolisz Angelę
A paszport z Polski też już zdałeś?
Oczywiście, że tak. Z domu mam 1.5km do mostu granicznego, więc korzystam z tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwa dni temu dotarła paczka, którą odebrałem dziś od rodziców. Paczka od Górka za 354zł zawiera 4 spławiki (55zł/szt), żyłkę na próbę, słodziki, rozpraszacze do ochotki i zapasowe antenki do waglerów. Spławiki zrobiły na mnie piorunujące wrażenie, nie dojść, że prezentują się naprawdę świetnie, to są meeega długie, bo mają aż 43cm, nigdy wcześniej takich spławików na żywo nie widziałem (chodzi i długość). Ciekaw jestem, jak tymi spławikami będę operował, chętnie bym już z nimi wybrał się nad wodę.

Ponadto dziś zsumowałem sobie zakupy patrząc na historię tego tematu, historię allegro i sklepów, gdzie mam podgląd na swoje konta, z czego wynika, że na wędkarskie "zachciewajki" w 2022r wydałem 36 854zł, nie wliczając opłaty za kartę, paliwa na dojazdy, pozwoleń prywatnych, składek (wpisowych), itp, itd. Chciałbym, by ten sezon w wydawaniu ograniczyć o połowę, nie powinno być trudno, bo w minionym sezonie obkupiłem się na maxa, więc teraz tylko drobnostki ?????

20230113_104900.jpg

20230113_104942.jpg

20230113_105047.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...