Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Fantomas napisał(a):

W sezonie w użyciu jest przeciętnie do 5 sztuk.

😎 Zacytuję sam siebie💩

Mówię tu o standardowym spinningu z łodzi na jeziorze. Jednak w swojej "karierze" w ciągu 25 lat byłem to tu, to tam i łowiłem tak i inaczej. 

Nie mam zwyczaju dziadowania i udawania, że jednym sprzętem ogarnę wszystko. Dlatego kupuję sprzęt adekwatny do zastosowania i mało kiedy go się pozbywam tak jak ty w Odrze 😆😆😆

💩💩💩

Gruby...ile masz :grin-min:

I niech se stoją nieużywane. Dłużej będą mnie cieszyć ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Fantomas napisał(a):

😎 Zacytuję sam siebie💩

Mówię tu o standardowym spinningu z łodzi na jeziorze. Jednak w swojej "karierze" w ciągu 25 lat byłem to tu, to tam i łowiłem tak i inaczej. 

Nie mam zwyczaju dziadowania i udawania, że jednym sprzętem ogarnę wszystko. Dlatego kupuję sprzęt adekwatny do zastosowania i mało kiedy go się pozbywam tak jak ty w Odrze 😆😆😆

💩💩💩

Gruby...ile masz :grin-min:

I niech se stoją nieużywane. Dłużej będą mnie cieszyć ❤️

Przeczytaj całe forum i policz, pewnie część jest opisana, możliwe,  swego czasu była to większa kolekcja, która @Grzes77

Kiedyś kolekcjonowałem sprzęt, od kilku sezonów rozdaje albo na łowisku, albo dla fundacji, albo wydaje Ojcu i gnije w domu nad jeziorem. Łowię tylko na to co lubię, s nie lubię czegoś przestawić w nieskończoność z kąt w kąt.

Może lepiej napisz ile razy byłeś na rybach w ostatnim dziesięcioleciu i pochwal się co i na co złowiłeś, będzie łatwiej Ci zebrać myśli niż przy zakupach.

Ja do maja tamtego roku mógłbym się licytować z @christhof70 o ilość wyjść, teraz nadal mnie to nie kręci na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby i jego argumenty 😆

Łowię jak chcę i czym chcę. Czyjeś stękanie tu nic nie zmieni 💩

To, że kogoś dupa o to boli to jego sprawa.

Jak bedzie trzeba to kupię se jeszcze wagon niepotrzebnych badyli ja ma mnie to uszczęśliwić 😎

Dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Fantomas napisał(a):

To, że kogoś dupa o to boli to jego sprawa.

Jak bedzie trzeba to kupię se jeszcze wagon niepotrzebnych badyli ja ma mnie to uszczęśliwić

Zbyt wysokie mniemanie masz o sobie, nigdy nie intereskowało mnie za bardzo kto na co łowi, tylko jak łowi i czy podpatrując kogoś, np @christhof70 mogę coś udoskonalić. Możesz mieć miliard wędek mnie to totalnie nie boli. Wiem, że nie zrozumiesz , ale nie mam zamiaru tego  na siłe udawdniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adolf napisał(a):

Wiem, że nie zrozumiesz

Nawet się nie staram. :grin-min:

Wybacz mam własną logikę i chyba nie najgorzej na tym wychodzę 😎

Uwielbiam te zimowe rozmowy.

Przenieś gruby to gdzie indziej, bo zaraz "jeden gościu" będzie gadał, że nie na temat i jedziemy dalej z koksem.

Wybacz jeśli będę chwilę mniej odpisywał, ale wiesz... a może nie i pewnie tego nie zrozumiesz :grin-min: jadę do pracy 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Fantomas napisał(a):

jadę do pracy 😎

no patrz a ja własnie z niej wróciłem i zamiast się napawać widokiem zimowej rzeki Wełny, mam problem,  bo do nieruchomości którą pokazywałem było włamianie i roz... wszystko, teraz najaprwdopodobniej Policja i prokuratura... Zaj... niedziela  się zaczęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Adolf napisał(a):

Policja i prokuratura

No, w końcu będziesz siedział 🙂

W sumie do Wronek masz niedaleko, do kompletu kolega na miejscu, pewnie czasem cię odwiedzi.

Jak widać w każdej sytuacji można znaleźć jakieś Plusy 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, christhof70 napisał(a):

no pacany. agresja 10

Krystyn nie przesadzaj.

Jeśli kumple się nie wyzywają to są 💩 nie kumple. 🙂

Z Grubym żyjemy ok 🐷

💩💩💩

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...