Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Fantomas napisał(a):

Krystyn nie przesadzaj.

Jeśli kumple się nie wyzywają to są 💩 nie kumple. 🙂

Z Grubym żyjemy ok 🐷

💩💩💩

 

ja z nim bez wyzywania na per .....j😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2023 o 18:13, Grzes77 napisał(a):

...Wczoraj zamówiłem również paczkę ze sklepu słowackiego, ponieważ mieli szklane szczytówki 3mm Mivardi, zostały im ostatnie sztuki, więc wziąłem całe stany, ale o tym po niedzieli, bo paczka ma dotrzeć w poniedziałek ....

No i cytując sam siebie napiszę, że qwa wreszcie trafiłem. Koledzy nie miałem styczności ze szczytówkami Mivardi, ale są one najdelikatniejsze na rynku 😁😉🍻🍺

Jestem PRZESZCZĘŚLIWY, ponieważ trafiłem na cud, prawdziwy cud.

Szczytówki tanie, bo 3mm kosztowały po 34pln/szt, czyli w porównaniu cena-jakość tanie jak barszcz. Kupiłem 5 szt 0,5oz i 4szt 0,75oz. Do tej pory uważałem, że szczytówki 0,5oz Sphery są najdelikatniejsze na rynku, od teraz zmieniam zdanie, ponieważ 0,75oz Mivardi są od nich delikatniejsze, no a te 0,5oz to już kompletne "witki", do patyka 2,4m i łowienia drobnicy pod brzegiem - idealne. Mówię Wam szczerze, gdy znajdę jeszcze raz te szczytówki w necie, to kupię co najmniej po 10szt w rozmiarze 0,5oz i 0,75oz. 

NO I NAJWAŻNIEJSZE KOLEDZY, 3MM U WŁOCHÓW I CZECHÓW, TO TE SAME PARAMETYRY, czyli kuźwa wreszcie prawdziwe 3mm w TBR pasują do tych szczytówek, jeszcze tylko drugiego TBRa 2,4m kupić i będę przeszczęśliwy 🍺🍻😁😁😁😉🥂

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym przy okazji na zamówił innych gadżetów, nie będę o nich pisał, bo powiecie, że mnie już pogieło, ale za tą paczkę zapłaciłem 648pln 😉😁🥂🥂

20230213_124308.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, Grzes77 napisał(a):

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym przy okazji na zamówił innych gadżetów, nie będę o nich pisał

Dajesz, czekamy na foty i opiseating popcorn GIF by SpongeBob SquarePants

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adolf napisał(a):

Dajesz, czekamy na foty i opiseating popcorn GIF by SpongeBob SquarePants

 

Szczytówki kosztowały 309pln, resztę wydałem na koszyczki zanętowe, w sumie, to nie wiem po co. Nie chciałem o tym pisać, bo ktoś pomyśli, że mnie "pojebło" 😉😁🍻🍺

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytówki kosztowały 309pln, resztę wydałem na koszyczki zanętowe, w sumie, to nie wiem po co. Nie chciałem o tym pisać, bo ktoś pomyśli, że mnie "pojebło"
No faktycznie, co w tym może być
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Grzes77 napisał(a):

Szczytówki kosztowały 309pln, resztę wydałem na koszyczki zanętowe, w sumie, to nie wiem po co. Nie chciałem o tym pisać, bo ktoś pomyśli, że mnie "pojebło" 😉😁🍻🍺

Koszyczki są hot, dajesz 😆😆😆

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał(a):

Koszyczki są hot, dajesz 😆😆😆

Co Ty mi tu z pierdołami? Masz petardę. Po około 2h od przyjazdu szczytówek i koszyków ze Słowacji dotarła do mnie również paczka z Polski z pudełkiem na przypony. Ręczna robota, leciutkie, zajebiaszcze, przecudne. Pudełko na przypony 50, 60 i 70cm, oczywiście imienne. Koszt pudełka 179pln, grawer 6 ziko, tylko przesyłka droga, bo ponad 3 dyszki. Ogólnie z przesyłką pudełko kosztowało 218 pln, wygląda mistrzowsko. Wiem, że mam pudełka własnej roboty z futerałów na kije bilardowe, jednak to pudełko to "Maybach" wśród pudełek 😁😉🍻🍺

20230213_133206.jpg

20230213_133202.jpg

20230213_133149.jpg

20230213_133136.jpg

20230213_133128.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Grzes77 napisał(a):

Co Ty mi tu z pierdołami? Masz petardę. Po około 2h od przyjazdu szczytówek i koszyków ze Słowacji dotarła do mnie również paczka z Polski z pudełkiem na przypony. Ręczna robota, leciutkie, zajebiaszcze, przecudne. Pudełko na przypony 50, 60 i 70cm, oczywiście imienne. Koszt pudełka 179pln, grawer 6 ziko, tylko przesyłka droga, bo ponad 3 dyszki. Ogólnie z przesyłką pudełko kosztowało 218 pln, wygląda mistrzowsko. Wiem, że mam pudełka własnej roboty z futerałów na kije bilardowe, jednak to pudełko to "Maybach" wśród pudełek 😁😉🍻🍺

20230213_133206.jpg

20230213_133202.jpg

20230213_133149.jpg

20230213_133136.jpg

20230213_133128.jpg

No fajne, ale koszyczki to koszyczki, nadal są hot 😛😛😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzes77 napisał(a):

do mnie również paczka z Polski z pudełkiem na przypony. Ręczna robota,

Dał bym sobie ogolić że już gdzieś w czeluściach swojego garażu coś podobnego masz i to chyba na przypony do metra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...