Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Adolf  odkąd zmieniłeś nicka jakieś mniej zabawne żarty masz, chyba czas powrócić do nicku itd.

@ArekH tak mam własnej roboty piórnik, ale chciałem coś pod zawody, by to jakoś wyglądało, do codziennych "wojaży" będzie stary piórnik.

No a dziś koledzy dotarła paczka "rozpoznaniowa", wziąłem po jednej sztuce ochraniacze do wędek, tak na próbę, bo mam już około 20szt Daiwy, ale one już są na konkretnych wędkach i potrzebuję kilka dokupić. Kupować "na pałę" w większej ilości ochraniaczy do wędek nie zamierzam, bo one różnią się znacznie rozmiarami, jednak te, które wpadły dziś są podobnej wielkości, jak również podobnej wielkości, jak moje uprzednio kupowane, ulubione Daiwy. Na pewno wezmę jeszcze komplet Browninga, bo będę miał do obu Spher, a resztę, to dopiero po oględzinach garażowych. Dzisiejsza paczka oprócz tych dwóch kompletów ochraniaczy zawierała żyłki przyponówki, haki, no i szczytówki. Paczkę zamawiałem w niedzielę, nie mając pojęcia o szczytówkach Mivardi, bo bym tych 3 szczytówek nie zamówił. Za ten zakup "rozpoznawczy" zapłaciłem 358 PLN, dziś zamówię kolejne ochraniacze itd.

20230214_132212.jpg

20230214_132322.jpg

20230214_132425.jpg

20230214_132645.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 ale to nie był żart, ja naprawdę chciałem zobaczyć konstrukcję koszyczków, bo czasami mały detal robi różnicę, a ja ostatnio nie robię zakupów to i nie wiem jakie są nowości, a aresenał z koszyczkami mam zamiar w tym roku uzupełnić :P
Wczoraj chciałem wrócić do starego Nicka, ale jeszcze chwilę mi to zajmię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Grzes77 napisał(a):

@Adolf  odkąd zmieniłeś nicka jakieś mniej zabawne żarty masz, chyba czas powrócić do nicku itd.

@ArekH tak mam własnej roboty piórnik, ale chciałem coś pod zawody, by to jakoś wyglądało, do codziennych "wojaży" będzie stary piórnik.

No a dziś koledzy dotarła paczka "rozpoznaniowa", wziąłem po jednej sztuce ochraniacze do wędek, tak na próbę, bo mam już około 20szt Daiwy, ale one już są na konkretnych wędkach i potrzebuję kilka dokupić. Kupować "na pałę" w większej ilości ochraniaczy do wędek nie zamierzam, bo one różnią się znacznie rozmiarami, jednak te, które wpadły dziś są podobnej wielkości, jak również podobnej wielkości, jak moje uprzednio kupowane, ulubione Daiwy. Na pewno wezmę jeszcze komplet Browninga, bo będę miał do obu Spher, a resztę, to dopiero po oględzinach garażowych. Dzisiejsza paczka oprócz tych dwóch kompletów ochraniaczy zawierała żyłki przyponówki, haki, no i szczytówki. Paczkę zamawiałem w niedzielę, nie mając pojęcia o szczytówkach Mivardi, bo bym tych 3 szczytówek nie zamówił. Za ten zakup "rozpoznawczy" zapłaciłem 358 PLN, dziś zamówię kolejne ochraniacze itd.

20230214_132212.jpg

20230214_132322.jpg

20230214_132425.jpg

20230214_132645.jpg

bój się Pan boga i szatana😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adolf napisał(a):

@Grzes77 ale to nie był żart, ja naprawdę chciałem zobaczyć konstrukcję koszyczków, bo czasami mały detal robi różnicę, a ja ostatnio nie robię zakupów to i nie wiem jakie są nowości, a aresenał z koszyczkami mam zamiar w tym roku uzupełnić :P
Wczoraj chciałem wrócić do starego Nicka, ale jeszcze chwilę mi to zajmię.

Ok stary, źle odebrałem Twoje wpisy, myślałem, że sobie ze mnie "podśmich.....ki" robisz. No to jak mam być szczery, to zakupy robiłem tu:

https://www.muziker.pl/koszyki-zanetowe-ciezarki-olowiane

O ile szczytówki są nieziemskie, to pozostałe akcesoria, w tym koszyczki te po 8 zeta, to porażka, jak i te podajniki method feeder. Zamawiałem najbardziej szczytówki, a reszta na próbę i trochę mnie nie przekonują. Oczywiście wykorzystam te zakupy i wszystkie akcesoria, jednak koszyki za 8 zeta bardzo się nie różnią od sraxonów za 4-5 złociszy, więc się nie opłaca dupy zawracać.

Ok, spadam na stronę Drapieżnika, bo już właśnie zoględzinowałem ochraniacze, te Browningi są najfajniejsze, ale do wszystkich kijków mi nie pasują, dlatego zamówię Browningi i MSy 😉😁🍻🍺

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że moje zakupy ziaren w miejscowym sklepie ostatnio mnie rozczarowują(albo ja zapomniałem jak się przygotowuje) Zakupiłem partię z alledrogo. Przy najbliższej okazji porównam po sparzeniu. Fakt, wychodzi drożej. 

IMG20230216110426.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś prawdopodobnie ostatni zakup w lutym. Paczka z Drapieżnika zawierała 7 osłon na wędki Browning i 1 osłonę MS. Do tego haki Kamasan B512, ponieważ już kilka paczek wywiązałem, do tego uzupełnienie przyponów, gotowców Kamasan B560. A i jeszcze 3 feeder gumy, mam w warsztacie 3 lub 4 feeder gumy, ale ich znaleźć nie mogę, więc kupiłem nowe. Paczka kosztowała 519 pln, podsumowując luty, by było mi łatwiej na koniec roku sobie zliczyć "ograniczenie" wydatków, to w tym miesiącu wydałem 2 203 pln, co po doliczeniu stycznia daje kwotę w tym sezonie 8 103pln, jednak od tego momentu nie mam już żadnych planów zakupowych, więc będzie łatwiej "oszczędzać" 🍻😉

20230216_102556.jpg

20230216_102731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...