Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Ardiansson napisał(a):

To moja nowa Gwiazda 🐷

💩💩💩

received_596817571905250.jpeg

Te fanboj Shimano oddaj "mojom" Ceratę! :P 

A teraz poważnie: nigdy nie zrozumiem po co ludzi kupują drugi raz taki sam (rozmiarowo) kołowrotek do spinningu, nie korzystasz z dwóch na raz więc wystarczy sama szpula. W takim rozmiarze też to nie musi być Stella ale jak chcesz to masz. Jak do pstrągów to Vańka bym brał.

Z drugiej strony nie moja kasa, nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, NPC napisał(a):

nigdy nie zrozumiem po co ludzi kupują drugi raz taki sam (rozmiarowo) kołowrotek

Jak to mówi moja pierwsza aktualna najnowsza małżonka "ty nic nie rozumiesz" 😜

TP to TP, fajny, ale Stella to to nie jest.

W grę wchodził jeszcze Daiwa Exist 22, ale przegrał "plastikowym" rotorem.

💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Ardiansson napisał(a):

Jak to mówi moja pierwsza aktualna najnowsza małżonka "ty nic nie rozumiesz" 😜

TP to TP, fajny, ale Stella to to nie jest.

W grę wchodził jeszcze Daiwa Exist 22, ale przegrał "plastikowym" rotorem.

💩

Nie muszę rozumieć innych, im mniej się nimi przejmuję tym lepiej. Żyję własnym życiem a Tobie powiem jedno, nie ma potrzeby przy takich rozmiarach brać górnej półki ale Twoja kasa Twój problem. Ot moja opinia, nie zgadzaj się z nią, ZEZWALAM :P 

 

 

Przyszło od Pana Lee do mielenia tego czego nie mogę mielić w normalnym młynku.

150W-Electric-Coffee-Grinder-Kitchen-Gra

 

Zaraz sprawdzam jak mieli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NPC napisał(a):

Nie muszę rozumieć innych, im mniej się nimi przejmuję tym lepiej. Żyję własnym życiem a Tobie powiem jedno, nie ma potrzeby przy takich rozmiarach brać górnej półki ale Twoja kasa Twój problem. Ot moja opinia, nie zgadzaj się z nią, ZEZWALAM :P 

 

 

Przyszło od Pana Lee do mielenia tego czego nie mogę mielić w normalnym młynku.

150W-Electric-Coffee-Grinder-Kitchen-Gra

 

Zaraz sprawdzam jak mieli.

taki ładny do smrodów? ja mam z prl stary i mocny. jak yebnie, będzie problem. a te zyebane smartfony nie mają jeszcze funkcji mielenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NPC napisał(a):

Zaraz sprawdzam jak mieli.

Dziękuję CPNie za oświecenie nt. szpul i rozmiarów oraz tego co do czego kupić i dlaczego mały może być 💩 warty 😁

Wsadż palce do środka i zobacz czy skutecznie🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, christhof70 napisał(a):

taki ładny do smrodów? ja mam z prl stary i mocny. jak yebnie, będzie problem. a te zyebane smartfony nie mają jeszcze funkcji mielenia?

Trzeba mieć takie stary, nie mam to musiałem kupić ładny, nowy i do użytku tylko wędkarskiego.

 

17 minut temu, Ardiansson napisał(a):

Wsadż palce do środka i zobacz czy skutecznie🤣

Wsadziłem palce, nawet nacisnąłem przycisk! A to ma być jednocześnie? I co jeszcze? Może jeszcze podpiąć do prądu? To tak się da?

 

 

Mieli, nie jest to demon wytrzymałości i po dłuższej pracy "pachnie" ale da się mielić i to mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ostatnio kupione szczytówki Mivardi bardzo przypadły mi do gustu postanowiłem kupić kolejne, gdy tylko pokażą się w ofercie sklepu. Długo nie musiałem czekać i po kilku dniach od ostatniego zakupu pojawiły się nowe stany magazynowe, więc ponownie wykupiłem wszystko. Tym razem 6szt 0,5oz i 5szt 0,75oz, jednak gdy otrzymaną przed dwoma dniami przesyłkę dziś rozpakowałem trochę się zawiodłem, ponieważ jedna ze szczytówek wygląda, jakby ją ktoś ją uszkodził po całości, ponieważ wszystkie przelotki są przygięte do blanku. Szczytówki kosztują 34zł/szt, jednak przesyłka trochę kosztuje, bo za całość wyszło 403zł, co w sumie jest do przeżycia, jednak reklamację zgłoszę, nie ma bata 😁🍻😉 

Tak na marginesie widziałem, źe już pojawiły się nowe stany magazynowe z tymi szczytówkami, więc są one w tym kraju ogólnodostępne, jak ktoś się zastanawia nad zakupem tych szczytówek, to szczerze polecam, jednak trafiają się buble.

20230225_114920.jpg

20230225_115201.jpg

20230225_115208.jpg

20230225_115220.jpg

20230225_115002.jpg

20230225_114956.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzes77 napisał(a):

Ponieważ ostatnio kupione szczytówki Mivardi bardzo przypadły mi do gustu postanowiłem kupić kolejne, gdy tylko pokażą się w ofercie sklepu. Długo nie musiałem czekać i po kilku dniach od ostatniego zakupu pojawiły się nowe stany magazynowe, więc ponownie wykupiłem wszystko. Tym razem 6szt 0,5oz i 5szt 0,75oz, jednak gdy otrzymaną przed dwoma dniami przesyłkę dziś rozpakowałem trochę się zawiodłem, ponieważ jedna ze szczytówek wygląda, jakby ją ktoś ją uszkodził po całości, ponieważ wszystkie przelotki są przygięte do blanku. Szczytówki kosztują 34zł/szt, jednak przesyłka trochę kosztuje, bo za całość wyszło 403zł, co w sumie jest do przeżycia, jednak reklamację zgłoszę, nie ma bata 😁🍻😉 

Tak na marginesie widziałem, źe już pojawiły się nowe stany magazynowe z tymi szczytówkami, więc są one w tym kraju ogólnodostępne, jak ktoś się zastanawia nad zakupem tych szczytówek, to szczerze polecam, jednak trafiają się buble.

20230225_114920.jpg

20230225_115201.jpg

20230225_115208.jpg

20230225_115220.jpg

20230225_115002.jpg

20230225_114956.jpg

to do jedzenia?😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...