Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mav3rick napisał(a):

Dołączam się do pytania? Po jaki kij tyle szczytówek? emoji41.png Chyba, aż tak ich nie łamiesz? Ją może 2-3 złamałem przez kilka lat emoji16.png

ja jedną przez całe życie😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ardiansson napisał(a):

Dokładnie o to samo chciałem zapytać. @Grzes77 daj nam wykład po ch... ci tyle tych szczytówek?

Jesz je na rybach czy co 😆

@christhof70 zacytuję kabaret Paranienormalych: "się nie je, się nie je, się nie je między posiłkami",  to ze skeczu o bieganiu w parku i diecie 😁😉🍻🤣🤣🤣

Ależ oczywiście koledzy, już odpowiadam. Lubię mieć zapas szczytówek, dlatego w ubiegłym roku wyprzedałem i rozdałem większość wędek przeznaczonych na wody stojące i przeszedłem tylko na kije ze szczytówkami 2,2mm, których finalnie mam nie mniej niż 60szt, nie liczyłem dokładnie, jednak kupując same 4 Atraxy, które miały po 5 szczytówek, to już jest 20szt. Poza kijami ze szczytówkami 2,2mm mam jeszcze Flagmany że szczytówkami 2,7mm i UV-ki na rzekę 2,8mm, jednak te ostatnie kije na inne wędkowanie. Pod klasyka i method feeder na wody stojące miałem wszystkie wędki 2,2mm oprócz dwóch wędek Spher 3m, które mają 3mm szczytówki. Sphery zostawiłem tylko dlatego, że miały wszystkie szczytówki szklane, w tym najdelikatniejsze 0,5oz. Pod klasyka uważam tylko szklane szczytówki. Chciałem kupić szybki kijek 2,4m do łowienia drobnicy, więc znalazłem TBRa, myślałem jednak, że TBR będzie miał jak inne wędki Tubertini szczytówki 2,2mm, zdziwiłem się bardzo, gdy okazało się, że wędka ma szczytówki 3mm, jednak nie pasujące między TBR a Spherami, dlatego zacząłem rozglądać się za szczytówkami 3mm tylko szklanymi. Ciężko jest znaleźć szczytówki szklane i delikatne, gdy już się znajdzie, to tak jak do np Sphery kosztują 99zł/szt. Moje zdziwienie było ogromne, gdy znalazłem szczytówki za 34zł i to bardzo czułe, domyśliłem się, że skoro w polskich sklepach nie ma takich szczytówek, to te w słowackim sklepie są pewnie trudno dostępne, więc wziąłem wszystkie  Po kilku dniach pojawiły się kolejne więc wziąłem również wszystkie, by mieć zapas. Muszę mieć taki zapas, ponieważ umówiłem się z jednym ze sprzedających, że chcę kupić jeszcze 1szt TBRa 2,4m oraz 2szt TBRa 2,7m, więc będzie tyle, ile trzeba 😁😉

Nie wiem, czy 20szt szklanych szczytówek pod 4 kije to dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pokrowiec na wędki sobie kupiłem. Brakowało mi takiego 1,95 m do kijów 3,60 m w dwuskładzie. A mój stary, karpiowy pokrowiec, do którego można wsadzić cielaka i namiot, będzie w odwodzie na dłuższe wyjazdy. 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Bebzon napisał(a):

A ja pokrowiec na wędki sobie kupiłem. Brakowało mi takiego 1,95 m do kijów 3,60 m w dwuskładzie. A mój stary, karpiowy pokrowiec, do którego można wsadzić cielaka i namiot, będzie w odwodzie na dłuższe wyjazdy. 😊

A Pan by jakieś fotki i nazwy zaczął wstawiać, chyba że to tajemnica przed Żoną 😉😉😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał(a):

Jestem za! Ale jak Nokią 3310. 😁

Tak tylko mówię, że Nokią 3310 da się zrobić zdjęcie, parę lat temu wyszła "nowa" 3310. 

nokia_3310_DS-DTC-DESIGN-desktop.png?w=1

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...