Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
W dniu 5.03.2023 o 19:27, NPC napisał(a):

To życzę zaczepów a o wędkowaniu nie wiem nic, jest tu paru co to potwierdzą.

Panie J ze zdjęć nigdy się nie wnioskuję, bo przekłąmują. Rozmiar uważam za odpowiedni, była cała gama kotwiczek i dozbrojek, więc na żywo mogłem sobie dobrać jak chciałem i dzięki temu kupiłem oc chciałem. Nie używam dozbrojek do gum poniżej 12,5cm, a nie pamiętam kiedy były przy 15cm. Tam w mieszych, wchodzi główka jigowa, czy czebraszka z hakiem. Czy będę się bawić i wymieniać w jerkach, woblerach na te kotwiczki - nie wiem, najpierw testy, potem decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, christhof70 napisał(a):

na grubo, prawie jak tu Kolega kupuje😁

Łodkę bym se kupił nową, ale chyba mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, christhof70 napisał(a):

tylko jedną? dwie lepiej i kuter

no jach całoroczny też bym chciał, ino Odry ni ma, sole zjadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grendziu napisał(a):

no jach całoroczny też bym chciał, ino Odry ni ma, sole zjadła.

a hydroplan? szybkie przemieszczanie i łowienie minutę po lądowaniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ostatni tydzień byłem gościem w domu, to nie miałem możliwości odebrać przesyłek, więc odbierał je mój brat, a dziś to wszystko rozpakowałem. Tak więc od początku.

W poniedziałek 27 lutego dotarły plecionki z Aliexpress, to był mój pierwszy, próbny zakup od Chińczyków. Miałem w warsztacie 8 szpul plecionek w odcinkach 300m i 8 szpul 150m, jednak wymienię pletki na wszystkich kołowrotkach, więc kupiłem 5 szpul każda po 1 kilometrze. W sumie to ten zakup bardziej na próbę i przekonanie się, czy to warto, no i kolor plecionek mi się podobał, bo ja mam czarne, zielone i "pstrokate" a te niebieskie są najładniejsze. Przed kilkoma tygodniami widziałem te pletki po około 46-48zł, gdy zamawiałem skoczyły na ponad 60zł, a teraz kosztują między 50 a 60zł zależy od firmy i dostawcy. Za pięć szpul zapłaciłem 304zł w cenie wliczony jakiś z d..y upust i przesyłka. Paczka zamówiona 16 lutego 27 była już na miejscu, mega szybko. Jest to 2 szpule pletki 8lb, 2 szpule pletki 10lb i jedna szpula pletki 20lb.

20230307_090653.jpg.664cadb7379c1032fc36268f26d4ecd8.jpg

20230307_090717.jpg.4e53609fa5df00c34535e9dcf966d674.jpg

W poniedziałek lub wtorek dotarła paczka z Drapieżnika ze szczytówkami na próbę do wędek Shimano AERO 3,9m oraz 2,4m. Wędki 3,9m miały pójść do brata, jednak gdy znalazłem do nich szklane szczytówki podjąłem decyzję, że kije zostają. Za te szczytówki 354zł, w gratisie matomiarka 110cm z logo Drapieżnika.

20230307_091217.jpg.e91300c62fd1caceafc96a8f5c5f4b4d.jpg

No i ostatnia paczka również z Aliexpress zawierającą 3 strzykawki 250ml, które po przerobieniu będą służyć jako praska do wałków. Mam od kilku lat taką praskę ze strzykawki 100ml, jednak jest troszkę za mała, więc byłem przekonany, gdy zamawiałem, że 250-300ml będzie optymalna i się nie myliłem. Wałki będą idealnie pasować do tych większych szklanek Prestona, do szklanek typowo zawodniczych lepiej by pasowały strzykawki 300ml. Za tą przesyłkę zapłaciłem 87zł, zamówienia złożyłem w niedzielę 26 lutego a przesyłka dotarła wczoraj, więc również bardzo szybko.

20230307_090450.jpg.778c94ea86fc48f3037470e5eab26a33.jpg20230307_090404.jpg.492dec9916c6387384dfb0734864bafa.jpg

To już chyba wszystko, co mi ostatnio zaprzątało głowę, pomysły się skończyły na zakupy, więc ogłaszam chwilowy odbój 😁😉🍺🍻

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za mną łazi to:

https://sklepdrapieznik.pl/torby-typu-cool-bag/87888-torba-shimano-aero-pro-giant-bait-bag.html

I to:

https://sklepdrapieznik.pl/pokrowce-na-siatki/87895-torba-na-siatki-shimano-aero-pro-triple-keepnet-bag.html

Ceny z nieba spadły, ja wiem. Ale pomacałem - porządne rzeczy. Biorąc pod uwagę mój wiek i perspektywy... Chyba sobie dogodzę na starucha. Laski się skończyły już dawno, moszowanie też. Rower rdzewieje, gitara gdzieś gnije. Na jakiś gazobeton na ściankę wyp... 1,5 kafla. A "pies jebał Komara", jak powiedział Gajos w "Pełni". 😆

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...