Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, NPC napisał(a):

A mówiłem, że rośnie nam adept karpiarstwa @suwi :P

Może to z lenistwa ? Mniej roboty No chyba ,że bedzie wywozil jak czasem mi się zdarza na 200+ przy złym wietrze można można namachac 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, że rośnie nam adept karpiarstwa [mention=15]suwi[/mention] 
Może gdybym miał łódkę zdalnie sterowaną to tak, ale z rzutu to ja mogę jesiotry pod nogami łowić.
Jadę z Pawłem, więc będzie miał kto rzucać.
Karpiowanie będzie w nocy by można było oko zamknąć. W dzień tylko feeder, no chyba, że będą brały to drugą na grubo zostawię.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, elvis napisał(a):

Może gdybym miał łódkę zdalnie sterowaną to tak, ale z rzutu to ja mogę jesiotry pod nogami łowić.
Jadę z Pawłem, emoji848.png więc będzie miał kto rzucać. emoji23.png
Karpiowanie będzie w nocy by można było oko zamknąć. W dzień tylko feeder, no chyba, że będą brały to drugą na grubo zostawię.

nie kupuj tego. łowi się z ręki i głową, a nie echosondami😁(nienawidzę) i łódeczkami. niedługo dronami będą przynęty wyfruwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, christhof70 napisał(a):

nie kupuj tego. łowi się z ręki i głową, a nie echosondami😁(nienawidzę) i łódeczkami. niedługo dronami będą przynęty wyfruwali

Synek nie znasz się.

 Należy kupić tone kukurydzy i z tego po ugotowaniu będą dwie tony, to na trzy dni starczy. Najważniejsze aby zrobić wywózki, aby rąk nie męczyć, inaczej nic nie złowisz😉😉😉 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, christhof70 napisał(a):

nie kupuj tego. łowi się z ręki i głową, a nie echosondami😁(nienawidzę) i łódeczkami. niedługo dronami będą przynęty wyfruwali

Co innego używać echosondy z głową a co innego tylko na niej polegać. Łódka to też sposób na dotarcie w miejsca gdzie nie da się dorzucić.
200 m i celne rzuty to takie rzeczy tylko w Erze, bajkach i opowiadaniach wędkarzy.

Po co są statki z silnikami diesla skoro można pływać na żaglach? 

 

44 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Synek nie znasz się.

 Należy kupić tone kukurydzy i z tego po ugotowaniu będą dwie tony, to na trzy dni starczy. Najważniejsze aby zrobić wywózki, aby rąk nie męczyć, inaczej nic nie złowisz😉😉😉 

Życzę powodzenia w wywożeniu 2 ton kuku łódką która zabiera 2-3 kg towaru, pontonem będzie przynajmniej 10-20 wypłynięć.

 

 

Panowie nie przesadzają? Jakaś zmiana ciśnienia czy wstaliście lewą nogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, christhof70 napisał(a):

nie kupuj tego. łowi się z ręki i głową, a nie echosondami😁(nienawidzę) i łódeczkami. niedługo dronami będą przynęty wyfruwali

A widziałem już filmik z dronem w akcji Jeśli łowi się  powyżej 100m a nie posiada się pontonu trzeba asekurować się łódeczka zdalnie sterowana,  która posiadam ale za często się psuje i stoi w pracy 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NPC napisał(a):

Co innego używać echosondy z głową a co innego tylko na niej polegać. Łódka to też sposób na dotarcie w miejsca gdzie nie da się dorzucić.
200 m i celne rzuty to takie rzeczy tylko w Erze, bajkach i opowiadaniach wędkarzy.

Po co są statki z silnikami diesla skoro można pływać na żaglach? 

 

Życzę powodzenia w wywożeniu 2 ton kuku łódką która zabiera 2-3 kg towaru, pontonem będzie przynajmniej 10-20 wypłynięć.

 

 

Panowie nie przesadzają? Jakaś zmiana ciśnienia czy wstaliście lewą nogą?

ja tylko o swoich preferencjach napisał, i że nie polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem 3 zakupy. Pierwszy to ćwiartka ochotki hakówki w sklepie stacjonarnym za 60 pln-ów, gazeta joka z ćwiartką pinki burgundowej z allegro za 93 pln-y, sam jokers koszt 75 pln-y 😳🤔 Kamil mi mówił, że tak może być, bo on nigdzie do swojego sklepu nie mógł zamówić, trudno przeżyję. Trzeci zakup z Drapieżnika, a konkretnie stojak pod wędki Prestona, no i koszyki na próbę, chciałem znaleźć coś pod dystans, ale bardziej pojemnego, niż te, które posiadam. Paczka z Drapieżnika za 450 pln-ów. Taka ciekawostka, koszyki firmy MS posiadają ołów z opisem 50g, a na metce podana gramatura 40g i jako 40g sprzedawane w Drapieżniku, nie chce mi się ich ważyć, ale kiedyś to zrobię z ciekawości.

20230511_165322.jpg.b7aa46d5d2cba907b6024a15c964756b.jpg

20230511_165333.jpg.14111b01cc526d6d4925b0e440d667fa.jpg

20230511_165355.jpg.156fec530e924f75c034367f7419d3fa.jpg

Koszyki 50g z kolcami pod Jagodno i inne zaporówki, gdzie może dochodzić do tzw. cofki 😁

Edycja: zdjęcia stojaka zapomniałem zrobić, więc wrzucam fotę ze sklepu 

stojak-preston-competition-pro-roost-standard.jpg.3aabc8c2784d70615de334a9a1c352bf.jpg

Bardzo mi się spodobał ten stojak  Preston Competition Pro Roost - Standard bo jest bardzo duży, wyobrażałem go sobie inaczej, jednak jest świetny, bardzo dobrze wykonany, masywny a zarazem lekki, świetny zakup 😁🍻

20230511_153507.jpg

20230511_153455.jpg

20230511_153700.jpg

20230511_165305.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...