Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Grendziu napisał(a):

@Grzes77 zrobiłeś już dobudówkę ze 100m2 🤔😈😈😈

W sumie wiatę za warsztatem będę robił pod większe klamoty (betoniarkę, krajzegi itp gabarytowe gadżety), by mieć więcej miejsca na drobiazgi. Ty chyba wróżka jesteś, lub jakiś szaman Jackowski, czy coś 🤣🤣🤣😁😁🍺

To wszystko, to uj. Sprzątam sobie ostatnio warsztat i wszystkie koszyczki do klasyka wrzuciłem do wiader. Jest tego 3 wiadra 10 litrowe, a jeszcze nie wszystko wygrzebałem, kuźwa skąd to się bierze 😁. Tych darmowych ręczniczków z Drapieżnika mam 6szt, a myślałem, że 3-4, w ogóle masa rzeczy mi się dubluje, lub nawet bywa, że mam 5-6 szt rzeczy, o których myślałem, że są pojedyncze, lub podwójne. Mogłem wcześniej brać się za sprzątanie 😁

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Grzes77 napisał(a):

W sumie wiatę za warsztatem będę robił pod większe klamoty (betoniarkę, krajzegi itp gabarytowe gadżety), by mieć więcej miejsca na drobiazgi. Ty chyba wróżka jesteś, lub jakiś szaman Jackowski, czy coś 🤣🤣🤣😁😁🍺

To wszystko, to uj. Sprzątam sobie ostatnio warsztat i wszystkie koszyczki do klasyka wrzuciłem do wiader. Jest tego 3 wiadra 10 litrowe, a jeszcze nie wszystko wygrzebałem, kuźwa skąd to się bierze 😁. Tych darmowych ręczniczków z Drapieżnika mam 6szt, a myślałem, że 3-4, w ogóle masa rzeczy mi się dubluje, lub nawet bywa, że mam 5-6 szt rzeczy, o których myślałem, że są pojedyncze, lub podwójne. Mogłem wcześniej brać się za sprzątanie 😁

Przekaż potrzebującym, oddaj na cele charytatywne lub po prostu pourywaj te koszyki :P 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spławiki RIZOV
Pierwszy zakup w sklepie poza Polską. Już, już miałem kupić w GB, trochę się czaiłem bo musiałbym dopłacić cło, a tu się (dość przypadkiem) okazało, że spławiki tego Pana można kupić za naszą południową granicą. Co prawda, nie mają tam wszystkich modeli, jakie mnie interesowały, ale przynajmniej parę złotych zostało w kieszeni :D. Spławiki są jakie są (grube antenki), bo w moim przypadku wzrok już nie ten (jak to mówią SKS) 😂

01317a6d3667.jpg

Edytowane przez grych
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W piątek odebrałem z allegro paczkę z jedną szpulką żyłki, ale za to jaką 🤣🍻

Jest to żyłka tzw. produkcyjna, szukałem coś na podkładówkę pod plecionki i chciałem jak najcieńszą. Znalazłem tą, jest to 0,16mm, szpula zawiera prawie 41 kilometrów żyłki, więc starczy do końca mojego żywota 😁

Koszt zawierający 5pln przesyłki za pobraniem to 101pln, dla porównania na focie duża szpila niebieskiej pletki, której jest 1 000m i zwykła żyłka MSa 🤣😁🍻

20230527_132901.jpg

20230527_143256.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...