Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, suwi napisał(a):

Grubooo nawet ja tak ciężkich nie używam 🤭 Można wiedzieć jaki rozmiar kulki i haczyka stosujesz ?

Bardziej chodzi mi o ciężar, haczyk 8-6, kulki wielkości kuku czyli 10-12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NPC napisał(a):

Nie chce mi się robić zdjęcia bo i tak wszyscy wiedzą jak to wygląda

IMG_0677.jpg

Zielone czyli rozmiar large

2x 56 gr
6x 85 gr

mam od 4 lat i czasami ogarniają temat, ale z racji ciężkości i słabej lotności tylko do konkretnych przypadków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotąd miałem...i mam, wojskową ostrzałkę do kling bodaj że niemiecka. Sprawdza się. Kupiłem kolegom podobne na A...... i to już było barachło. Zawieruszyło się gdzieś to moje cudo więc postanowiłem się trochę przy ostrzeniu po Lasky-ć. Zamówiłem, a dziś po powrocie z nad wody odnalazła się ma niezastąpiona. No cóż, ponoć od przybytku głowa nie boli ale jaki dobry trunek bym miał za 8 dych. 

IMG20230607134113.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dawno nic tu nie wrzucałem. Musiałem zrealizować talon za ostatnie zawody więc dokupiłem swingery bo ostatnio uszkodziłem swoje hangery . Kupiłem też nowy kosz do podbieraka, bo nie mam takiego małego i lekkiego. Dostałem też fajne gratisy ze sklepu. IMG_20230607_143938.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał(a):

Dotąd miałem...i mam, wojskową ostrzałkę do kling bodaj że niemiecka. Sprawdza się. Kupiłem kolegom podobne na A...... i to już było barachło. Zawieruszyło się gdzieś to moje cudo więc postanowiłem się trochę przy ostrzeniu po Lasky-ć. Zamówiłem, a dziś po powrocie z nad wody odnalazła się ma niezastąpiona. No cóż, ponoć od przybytku głowa nie boli ale jaki dobry trunek bym miał za 8 dych. 

IMG20230607134113.jpg

@ArekHDaje radę ta ostrzałka? Kupiłem kiedyś podróbę w Turcji, ale to był shit okrutny. A muszę coś mieć do podostrzania kozików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bebzon napisał(a):

@ArekHDaje radę ta ostrzałka? Kupiłem kiedyś podróbę w Turcji, ale to był shit okrutny. A muszę coś mieć do podostrzania kozików.

Wczoraj odebrana więc na tą chwilę nie wydam werdyktu. Daj mi kilka dni. Kupiłem na Militaria a tam, recenzje miała dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał(a):

Wczoraj odebrana więc na tą chwilę nie wydam werdyktu. Daj mi kilka dni. Kupiłem na Militaria a tam, recenzje miała dobre. 

Spokojnie, dzięki. Ale wiesz, jak to jest z tymi "recenzjami". Chociaż dzięki tym recenzjom kupiłem ostatnio lodówkę, bo stwierdziłem, że w 970 pozytywnych opiniach tkwi jednak ziarno prawdy 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo tydzień temu dotarła do mnie paczka z Drapieżnika, jednak otworzyłem ją dopiero w weekend, bo jakiegoś lenia mam ostatnio. Paczka za 400pln zawierała:

1. Pletkę pod Wisłę i sitka Guru

20230604_180601.jpg.7664815802aa61eb316be16f5388be52.jpg

2. Nowy typ podpórki do koszy pod tacki, mam taką, ale bez tego wysięgnika, do którego można podczepić np grzebień do topów itp

20230604_180929.jpg.3a028cb7f9a7127f7abe80591d39e722.jpg

3. Stopery na próbę

20230604_180803.jpg.09f8e0721f3fbc38a75ba3c7a7c3c60e.jpg

4. No i koszyczki zanętowe o największym litrażu, a najmniejszej gramaturze 

20230604_180738.jpg.28789f603a1b469ba61b3acfcfd635f2.jpg

I dla porównania fotka z podobnymi koszykami, tylko typowymi szklankami, dla porównania

20230604_180845.jpg.5a6c4226fe3050b9cf4685e628dbe72b.jpg

Do tego jakieś drobnostki w miejscowym sklepie za 230pln, foty nie robiłem, bo to bez sensu fotografować takie pierdki. Muszę sprawdzić zapasy pelletów, bo będą one podstawą Wiślanego łowienia, jak będę miał poniżej 5kg, to dokupię ale chyba tylko Aller Aqua 😁

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...