Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupione od majfrenda za parę zł, spinning i casting. Obie 1,8m taki sam wyrzut.

Mają służyć jako wędki bagażnikowe tj. w razie czego jak znajdę czas to na szybko mogę wyskoczyć na szybkie połowy.
Teraz muszę znaleźć jakiś tani baitcastingowy kołowrotek, taki co nie będzie szkoda jak się powyciera, rozwali.
Pewnie też gdzieś dorwę za grosze :P 

 

123.jpg.5e92ed4e86d03250129be3b08874f5ea.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmuszony byłem dokupić trochę paszy, więc wpadło 3 paczuszki, które zwierały:

1. Biszkopty 20paczek za łączną kwotę 59zł

2. Kolendra 5kg za 65,79zł

3. Mączki itp za łączną kwotę 473,79zł

Wszystko pokazałem na tym filmiku:

więc fot już wstawiać nie będę.

Łącznie wyszło 598,58 zł, niektóre zużyję w tym sezonie, inne starczą na 2-3 sezony lub więcej, oczywiście trzeba uważać by nie dorobić się moli spożywczych 😉🍻

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem taką budkę dla Reksia, czyli Fox Easy Shelter Plus, bo miałem dość przepychania trzymetrowych pałąków przez tunele w jakimś starym X2 i naciągania linek, co potrafiło trwać pół godziny. Jak sobie jeszcze parasol przed frontem rozłożę (też moment), to będzie Ameryka. 😊

Kurde, daje radę. Rozłożyłem go w moment, a złożyłem w niecałą minutę, po przejrzeniu instrukcji.

image.png.1347edf642fc1a80b292d395bdf136f1.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bubu napisał(a):

Podobno się je kocha albo nienawidzi. 

W ciężkich warunkach, Ja kocham. Nie znam mocniejszych co do zdarcia, pomimo że teraz to Chinole. Warczą i brzęczą ale zawsze ciągną. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał poza tym, że hamulec i docisk szpuli mają terkotkę. Nie wszystkie multiki to mają.

Taki Lew's dla ubogich :P lub dla takich co nie będą żałować, że się powyciera, poobija. Na lewą rękę nie jak na obrazku z internetu.

 

 

ABU_Pro_Max_LP_2016_alt1?w=1000&h=1000&i

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...