Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, elvis napisał(a):

Może gdybym zlecił serwis starych kołowrotków to bym nie musiał kupować nowych.

Mam nadzieję że firma zmieniła swoje podejście w kwestii kołowrotków i będziesz zadowolony. Miałem chyba drzewiej 3 szt sygnowane przez Cormoran. Od 20 lat nie kupiłem więcej. Takiego barachła z tak kretyńskimi rozwiązaniami daleko było szukać. Tak, są ładne i w atrakcyjnych cenach. Oby Tobie służyły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że firma zmieniła swoje podejście w kwestii kołowrotków i będziesz zadowolony. Miałem chyba drzewiej 3 szt sygnowane przez Cormoran. Od 20 lat nie kupiłem więcej. Takiego barachła z tak kretyńskimi rozwiązaniami daleko było szukać. Tak, są ładne i w atrakcyjnych cenach. Oby Tobie służyły. 
Wiem o czym piszesz. Mam i ja takie cudo. Służy do przewijania żyłki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę, lub czwartek odebrałem sztyce do podbieraków firmy Fenix. Szukałem długo, nawet bardzo długo czegoś takiego. Przez moje ręce przeszło kilka sztyc i nie spełniały moich wymagań, Atoma, którą polecił mi @Sołtys stan była blisko, ale to jeszcze nie to. Na ostatnich zawodach eliminacji do okręgu z mojej prawej strony siadł kolega, który miał sztycę 4m, sztywną i cieniutką, normalnie przecudna. Polazłem do niego na pogaduchy i okazało się, że jest to sztyca Fenix, wziąłem ją w łapę i zobaczyłem, że to jest to, co szukałem. Pierwsze dwa składy teleskopowe, pozostałe dwa nasadowe. Tak mi się ta sztyca spodobała, że poszukałem w necie i na e-amur była na nie promocja, więc wziąłem 3m do łowienia spławikiem i pod zawody spławikowe, oraz wersję 4m pod zawody w feederze klasycznym. Koszt niespełna 600zł za obie. Wiem, że @ArekH szukał coś takiego, więc szczerze mogę te sztyce polecić, zero ugięcia, lekkie i do tego cienkie, grubości 6m batów Robinsona, świetnie leżą w łapie i są "szybkie" 😁🍻🍺

Zdjęcia pozwoliłem sobie zapożyczyć że sklepu, w którym je zakupiłem.

Tak na marginesie u tego kolegi na zawodach widziałem jeszcze jedną fajną rzecz, czyli siatkę Flagmana ze wszystkimi obręczami aluminiowymi i siatką wmontowaną do wnętrza obręczy, czyli siatka nie przeciera się na rantach obręczy o brzeg. Mam 4 siatki i jak je zajadę, to kupię tą Flagmana.

Edycja. W piątek wjechały robaki z Liwi, kurde 1 litr pinki rubinowej cenią sobie już 49zł, trochę drogawo. Wziąłem 2 litry pinki fluo i 2 litry pinki rubinowej, koszt 172zł. Teraz pinki będę brał na miejscu u Ksmila, bo wychodzą dużo taniej.

11505-Sztyca-Feenyx-PRIME-CARP-HANDLE-4-m-1836x1080.jpg

11504-Sztyca-Feenyx-PRIME-CARP-HANDLE-4-m-1278x1080.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ha, nie za miliony, a mega fajne i przydatne do podróży... Bardzo zadowolony 💪💪💪Zbrojenie trwa😛😛😛

PXL_20240422_104017217.jpg

PXL_20240422_104010962.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2024 o 12:39, Grendziu napisał(a):

Ha, nie za miliony, a mega fajne i przydatne do podróży... Bardzo zadowolony 💪💪💪Zbrojenie trwa😛

No i to @Grendziu  był twój największy błąd w karierze wędkarskiej. Normalnie, to rozjeżdżałeś lub topiłeś jedną maszynkę, a teraz, bedziesz robił to grupowo!😜

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2024 o 00:24, ArekH napisał(a):

Mam nadzieję że firma zmieniła swoje podejście w kwestii kołowrotków i będziesz zadowolony. Miałem chyba drzewiej 3 szt sygnowane przez Cormoran. Od 20 lat nie kupiłem więcej. Takiego barachła z tak kretyńskimi rozwiązaniami daleko było szukać. Tak, są ładne i w atrakcyjnych cenach. Oby Tobie służyły. 

Kiedyś tam kupiłem kręcioła cormorana do matcha. Nic spektakularnego. Nawet nazwy modelu nie pamiętam. Ale jest to shit nad shity. Tam by się nawet penis wkręcił pod szpulkę, pomimo osłonki szpuli. W przyszłym tygodniu go powinienem odkopać w piwnicy, gdyż odkopuję się od czoła, czyli wejścia. Na razie odkopałem 4 leciwe kręcioły i tu pytanie: jaką oliwkę polecacie? Smar mam, a muszę dziadki poczyścić, bo nie będę wydawał kasy na jakieś majonezy, czy inne stradici.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wjechało bezpośrednio od producenta krzesło z podnóżkiem, czyli Cuzo Quantum. Zawsze tego typu zakupy robiłem w Drapieżniku, tym razem zauważyłem, że Elektrostatyk ma własną stronę. Kontakt rewelacyjny, pani na sms wysłany w sobotnie popołudnie potrafiła odpisać w niedzielę, a pytałem o adaptery, których nie mieli na stanie w sklepie internetowym. Po kontakcie telefonicznym można dogadać wszelkie zmiany i konfiguracje. Otóż ja wziąłem zwykłe Quantum szaro-granatowe, jednak zamienili mi w nim srebrne nogi na czarne, takie same otrzymałem z podnóżkiem. Miałem wziąć Prestona, ale on z podnóżkiem to już pod 2 koła kosztuje. Za Cuzo Quantum z podnóżkiem i dwoma adapterami zapłaciłem 1340zł, mogłoby być 36zł taniej, gdybym nie brał opcji za pobraniem. Fotel pod zawody, bo na tych podradomskich zbiornikach, to piździ prawie jak w kieleckim. Mam Cuzo F3, ale postanowiłem za pół ceny odstąpić mojemu bratu, o wymianie fotela zadecydowały nogi 36mm. Przez ostatnie 2 tygodnie obejrzałem chyba wszystkie dostępne filmy i porównania Quantum do fotela Prestona Absolut i ja jestem bardziej przekonany do rodzimego produktu. We wtorek kupiłem też jakieś drobiazgi u Kamila, ale większość pokrył voucher wygrany na ostatnich zawodach. Mimo, iż w najbliższą niedzielę odbędą się zawody o mistrzostwo koła w feederze na Wiśle, to tam pójdę z krzesłem Matrixa, bo betonowa, wąska opaska, to nie jest dobry brzeg pod duży fotel 🍻

Mój model na zdjęciu poglądowym pobranym ze strony producenta. Mają oni mowy wzór poszycia, ale mi takie jaskrawe "mazgoły" jakoś nie podchodzą, wolę tradycyjne szaty graficzne.

20240430_104811.jpg

20240430_104823.jpg

20240430_104733.jpg

gggggggggg.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grzes77 napisał(a):

Wczoraj wjechało

Noo nareszcie. Myślałem że popkorn mi się przeterminuje czekając na twoje zakupy. Krzesło zacne Grześ. 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...