Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus, niebawem realizuję zamówienie w drapieżniku, będzie 7-9%rabatu i dostawa gratis, jak ktoś z Wrocławia chce skorzystać i się podłączyć to pisać na priv 

Edytowane przez jakub_wr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem z Drapieżnika następujący zakup:

1. Kosz do podbieraka Matrix 50/40/30,

2. Średni Spomb (tego brakowało mi do kompletu Spombów) i 2 komplety pływaków,

3. Szybkozłączki Korum,

4. Spławiki Bolo firmy Cralusso 6 i 12g,

5. Haki, żyłki jak widać na zdjęciach.

Całość bez paru groszy to 350 PLN, od czerwca "podbijam" Wisłę z bolonką. Kolejny kołowrotek i picker poczekają, muszę pomacać sprzęt na zlocie i wtedy się zdecyduję. Nie muszę szybko nabyć nowego kija ?

20170505_182904.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że fajne zakupy.
Szczególnie zaciekawiła mnie ta opcja z bolonką. Też kiedyś chciałem spróbować, ale nie miałem od kogo się uczyć. Internetu nie było, a dochodzić wszystkiego od zera nie mam czasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elvis napisał:

Muszę przyznać, że fajne zakupy.
Szczególnie zaciekawiła mnie ta opcja z bolonką. Też kiedyś chciałem spróbować, ale nie miałem od kogo się uczyć. Internetu nie było, a dochodzić wszystkiego od zera nie mam czasu.

Ja mam o tyle dobrze, że od kumpli z pracy działających w terenie mam bierzące informacje o stanie rzeki. Są to również w większości wędkarze, więc wybór odcinka jest prosty. Technika do opanowania, ja łowię dosłownie kilka metrów od brzegu, nie komplikuję sobie życia ;). Kiedyś potrenujemy jak chcesz :champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 zapomniałem o średnicy Daiwa Commercial Feeder, sorry:icon_arrow1:Te Carlusso ma całkiem fajne opinie:AreYouSerious-min::icon_arrow1:

Luz, pomacam jak się spotkamy, oczywiście wędki ;). Gdybym nie miał czym łowić to w tej paczce byłaby DYnB ;):champagne-2010:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
54 minuty temu, Grzes77 napisał:

Luz, pomacam jak się spotkamy, oczywiście wędki ;). Gdybym nie miał czym łowić to w tej paczce byłaby DYnB ;):champagne-2010:.

Spoko, możesz się nimi bawić cały zlot:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...