Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie dość, że fajne zakupy to jeszcze takie ceny...
Pellet Mondiala to bardzo dobry pellet, zresztą to firma "córka" Sensasa, a pellet jest od coppens-a.
Ja płaciłem za te pellety od 11-13 zł.
Ja przez te wszystkie hybrydy i dura Banja też zapomniałem jam sie łowi na pellet feedera.
Muszę chyba odwiedzić wspomniany sklep, tylko czy będzie jeszcze po co?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać koledzy ale następnym razem. Jutro o 3 jadę jednak "po staremu" czyli methoda i koszyk klasyczny. Już wszystko spakowałem i nie będę kombinował. 

Daniel Żako często robi takie "promocje" bo sam najczęściej łowi jak my. Sprowadza więc jako jedyny w okolicy ten towar a po jakimś czasie wyprzedaje. Ja kiedyś zanętę Lorpio dedykowaną do methody kupiłem po 4 zeta za paczkę i wziąłem wtedy wszystko co wystawił (kilkanaście sztuk). W sumie jak podlicza moje zakupy właściciel, to zawsze zniża mi 20-30% no ale ja trochę z nim na innych zasadach działam. Jak obsługują mnie pozostali to płacę jak każdy. Teraz zostały w promocji jakieś bzdety bo pellety i podajniki łyknąłem wszystkie :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, elvis napisał:

Ja z Wojtkiem spotykam się często na rybach, a dokładniej na zawodach. Wojtek to świenadtny facet i super wędkarz zresztą Beata też jest super.

Dokładnie Wojtek to konkretny gość i daję mi dobre ceny, głodny polecenia, potwierdził to również Górek na filmie z nad Pilicy :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się chwalą to i ja nie chcę być gorszy. :D Ostatni zakup.nie planowany ,bo mam już 5 bolonek,tylko spontaniczny bo moim zdaniem super okazja. Bolonka Trabucco Orbitron - 5 m 240 gram ,choć to wersja wzmocniona power. Lekka,dobrze wyważona,sztywna o akcji szczytowej ,przechodząa w pól- parabolik pod większymi ciężarami. Cena 150 zł..Nowa z 2 -letnią gwarancją. Patrzyłem po sklepach internetowych,alegrach itp i  wygląda na to,że kupiłem ostatni egzemplarz w tym kraju,dlatego cieszę się tym bardziej. Przetestowana już raz nad wodą.Wrażenia lepsze niż oczekiwałem po wędce za taką cenę... Dlatego się chwalę,bo nie sztuka kupić dobrą wędkę za duże pieniądze,wiadomo,że wtedy kijek musi być super...sztuka kupić coś za nieduże pieniądze,co wykonaniem,parametrami i walorami użytkowymi nie ustępuje wędką dużo droższym.

19420494_960640750742216_8173612120326904390_n.jpg

19397032_960640680742223_5604778653622994820_n.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj wyskoczyć na rybki, ale pogoda nie dała mi szans.

Skorzystałem z okazji i odwiedziłem kolegów w sklepie Trotka w Warszawie.

Robią chłopaki kawał dobrej roboty. Towaru cały czas przybywa i jedzie następny. Dopiero co powiększony sklep, a już zaczyna brakować miejsca.

Nowości i hitów nie brakuje. Wpadłem obejrzeć kolejny już raz kołowrotki z tym Nowym bezpiecznym klipsem czyli systemem ACS.

Szukam jakiegoś kołowrotka z wolnym biegiem na nocne wędkowanie lub oddalenie się na chwilę od wedek bez konieczności ich zwijania. Kto łowi karpie na metode z klipsem ten wie o czym piszę.

Wpadł mi w oko, co prawda nie duży, ale wystarczający do lekkiego feedera czy tez metody kołowrotek firmy MAP. Niby rozmiar 4000 , ale jest nie duży.

Tak więc jak pogoda pozwoli to pierwsze testy już może jutro albo pojutrze. Obiecałem, że naskrobię kilka słów na temat nie tyle samego kołowrotka, bo ja się na tym nie znam, ale na temat tego nowatorskiego bezpiecznego klipsa. Jednak muszęsię nim najpierw pobawić.

Dodatkowo wpadło kilka drobnych rzeczy. 10ee80cd8f358b6a157e7821b4a0360e.jpg24d9906f59f58765dd9ce1ddfac1f533.jpg

 

e3062c775682ea7ad217fae086b45f36.jpg

5f0c3abf2e78470d492b4b546077da04.jpg

98f84a0851eca38afafebc7cc29ef4f2.jpg

A to poprzedni zakup w moim lokalnym sklepie e5c759a89c2c98e42730b2d63aa7fa37.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super towar Danielu. Te Carptek-i 4000 Spędzają mi sen z powiek. Wczoraj sąsiedzi wykupili mi kilka starszych kołowrotków i zastanawiam się czy po wypłacie nie zakupić MAP-a

 W Trotce są dostępne na bieżąco? U Drapieżców brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten który ja kupiłem jest dostępny zarówno 4000 jak i 3000

Z tym że tak jak pisałem nie są duże. Może jutro w pracy zrobię zdjęcia porównawcze do którejś Ninji.

Tylko te Carpteki to nie są chyba te Map-y o ktorych ty piszesz. Tamtych niestety nie ma. Jeszcze wczoraj były 3 sztuki 3000 i już nie ma nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...