Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, suwi napisał:

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem browninga feedera 2,70 Nie zakup a prezent ale jest się czym chwalić :)

Wydaje mi się że znam to wędzisko. ;) Ale na fotkę, to mogłeś się żołnierzu wysilić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uparł na niego....
Ten kijek jest w posiadaniu moim, Grzesia, Grendziu też o nim wspominał że ma, Stan również i ktoś jeszcze był. Teraz i Łukasz dołączył do tego grona.
Ps. To ten patyk po lewej cd716857ec5f666f13e7d33948798083.jpgb4ff8a4213b4474e78f104f2581681d0.jpg7a3003d4d9a2537f6f44fbfba5e63740.jpg1f2ff7cd55c326511c728f0babdd899a.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję Ci się, że miałem go w ręku na Ługach? Czy to był King? Zakupy robi się oczami. Nic się nie uparłem. Ten wątek ma sens z fotkami. Tym można się napawać. Sam opis jest nijaki. Ale to tylko moje zdanie. Dbajmy o to forum. Niech ma jakość. A jakości dodają ładne fotki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@elvis nie mam "Wandy" przymierzałem się kilka razy, ale wybór padł na inne dziadostwa :icon_arrow1: W nowym roku po Rybomanii będzie decyzja, do zakupu planowane  są dwa kije. Może nowa wersja YNB, może drugi delikatniejszy Commerciall z Dawiy, wszystko zależy kto i co pokaże z nowości i co mnie zadziwi na targach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał mieć kolegów co mi dają w prezencie takie wędki. Ja swojego BCK- Wand musiałem sobie kupić sam. Kolega u którego podpatrzyłem tego feedera ani myślał się z nim rozstawać. :icon_arrow1:

On Ci dla mnie bratem jest.

Kolegów aż tak dobrych nie mam by ich tak chojnie obdarowywać.

Oczywiście tu mam kilku przyjaciół, ale na szczęście mają już swoje patyki.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...