Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, ArekH napisał:

Kiedyś na początek kupiłem haki Mikado z oczkiem. Nie gotowe przypony, luzem. Słabe bardzo były. Obyś miał więcej szczęścia. Gdzie ta promocja? I po ile mają zanęty Magnetic? 

Duxon Magnetic coś koło 8.9zł . Z oczkiem one są kurde ... chciałem bez .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 18.12.2017 o 17:49, Splot napisał:

A to mój zakup na nowy rok.0deb564176130c66d7981cc47fc32887.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

No dopiero co wróciłem do PZW w tym roku i mam dylemat co zrobić, byłem raz na pstrągach to i wędkę za prawie 700 zł połamało na.... Drzewie przez @kleszcz:champagne-2010: Chyba znowu odpuszczę. Bo jezioro Czarne to wkład około 300 zł, aby nie było za Nienawiszcz VIP trza położyć 500zł i już się robi sporą sumka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przykre Darku. Daj Adamowi w Mordę i powiedz że to o De Mnie jak by co:P  Dziecku poważny sprzęt do ręki? Gdzie ty miałeś głowę:beer-chugger:. Na poważnie. Nie wyobrazam sobie nie opłacić karty.  Dla mnie + licencja Dolna Odra, to podstawa wędkarskiej egzystencji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

To przykre Darku. Daj Adamowi w Mordę i powiedz że to o De Mnie jak by co:P  Dziecku poważny sprzęt do ręki? Gdzie ty miałeś głowę:beer-chugger:. Na poważnie. Nie wyobrazam sobie nie opłacić karty.  Dla mnie + licencja Dolna Odra, to podstawa wędkarskiej egzystencji. 

W zasadzie ja połamałem kij, on tylko polewał:duchamp:

Wiesz jak to ze mną, jak planuje cały rok to i na odwrót zrobię, w tym roku chciałem jeździć po Polsce i cieszyć się łódką, zwiedzać akweny wodne, czyli to co uwielbiam, to mnie przymurowało do jednego zbiornika. Masę pracy i serca włożyłem, ale za to jestem bardzo szczęśliwy, że tak dużo zrobiliśmy w tak krótkim czasie dla wody?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...