Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu

Kolejna czołówka ;)

Szukam tej jedynej ;)

Po tygodniu chyba chciałem coś z nią zrobić i nie mogłem znaleźć ;(
Szukałem tydzień w domu i pracowni. Lipa. Zamówiłem kolejną której jeszcze nie dostałem. Różni się tym, że mogę ruchem włączyć 2 tryby w tej pierwszej tylko max można ruchem włączyć.

Tu ta 1



Tu nowa

Reflektory LED Czujnika Ruchu Ciała Reflektor Akumulator USB CREE 5 W 6 Tryby Reflektorów Idealne dla Wędkarzy Walking Camping Czytanie
http://s.aliexpress.com/3ARBNrUj?fromSns=Copy to Clipboard


W czwartek w pracowni znalazłem tą 1szą ;)

Była w takim miejscu, że tylko przypadek ją znalazł ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wykupiłem okręg Biała Podlaska koszt wraz z członkowską 196 zł, mają podpisane porozumienie z Białymstokiem, Chełmem i Lublinem, prawie cały wschód mam. Jeszcze wykupię mazowieckie wody i starczy na sezon 2018.

IMG_20180311_161138.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kołowrotek 940
DSC_0232.JPG.a46bb228eb925a0b90f5ac1b5290f1c0.JPG
Ta wędka jako jedna z niewielu mnie urzekła na Rybomanii w Poznaniu, ale ta cena....
Gdyby nie to, to pewnie by była w moim arsenale.
Teraz myślę na Koschnikiem, ale 3,60 jest w dwu składzie, a 3,30 nie wiem czy mi jest potrzebna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, elvis napisał:

Ta wędka jako jedna z niewielu mnie urzekła na Rybomanii w Poznaniu, ale ta cena....
Gdyby nie to, to pewnie by była w moim arsenale.
Teraz myślę na Koschnikiem, ale 3,60 jest w dwu składzie, a 3,30 nie wiem czy mi jest potrzebna.

Mam Koschnick 3,6 też ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wykupiłem okręg Biała Podlaska koszt wraz z członkowską 196 zł, mają podpisane porozumienie z Białymstokiem, Chełmem i Lublinem, prawie cały wschód mam. Jeszcze wykupię mazowieckie wody i starczy na sezon 2018.
IMG_20180311_161138.jpg.a04e12093b03cc3e6fd0cd0799c76e65.jpg
A Siedlce to nie? Rozstali się ;)

Chore jeszcze raz chore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano się rozstali, ale mi akurat na Siedlcach nie zależy, chociaż mają podpisane porozumienia chyba z połową Polski, oprócz tych okręgów w których łowię.;) W poprzednich latach właśnie płaciłem okręg Siedlecki, ponieważ miał porozumienie i z Białą Podlaską i z mazowieckim, od dwóch lat natomiast to się zmieniło, dawali zniżki dla wędkarzy którzy zapłacą u nich składkę i dodatkowo mazowiecki okręg. W tym sezonie padło to wszystko i trochę drożej mnie to wyniesie, ale w porównaniu z opłatami z innych okręgów, to nie mam zamiaru narzekać.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...