Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mały zapas ziaren i pelletu ;)
10kg kukurydzy
3kg kukurydzy z rzepikiem i konopią
3kg pelletu kukurydza 12mm
3kg pelletu truskawka 12mm
3kg pelletu krill/halibut 8mm

2f01897595ecc6f099f3f7b7e04afccd.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś sklep wędkarski w Pile, pogadałem z właścicielem i chyba opłacę sobie kartę i będę łaził nad pobliską Gwdę. Kupiłem sobie żyłkę, 4 smaki pelletu 8mm, dip i 2 rodzaje dumbli, będzie jazda :icon_arrow1::P:champagne-2010:

20180517_172414.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Grześ,a te bolonki Jaxona już przetestowałeś ?? :icon_arrow1:

No nie miałem okazji, bolonkom chcę poświęcić trochę czasu, czyli znaleźć i przygotować mejscówkę, by nie wkurzać się podczas łowienia. Jak miałem czas przed wyjazdem to Wisła szła wysoko. Może przywiozę jedną tutaj. Zaraz zadzwonię do Prezesa miejscowego koła i podpytam o porozumienia i ewentualne opłaty :39icon:;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem najfajniejsze wypady z bolonką to te spontaniczne. Przynajmniej mi takie sprawiają najwięcej przyjemności. :icon_arrow1:Przyjeżdżasz nad rzekę,znajdujesz obiecujące stanowisko i łowisz. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas szukam Świętego Graala koszyczków. Tym razem padło na Flagmana i oto one:

 

754dcf6f0e1f.jpg

 

Porównując je "NA SUCHO" z innymi, jak np. z Drennanem - są o niebo lepiej wykonane. Jak pisałem kiedyś na sąsiednim forum koszyczki Drennana w użyciu pozostawiają wiele do życzenia (odginają się zaczepy, które utrzymują ciężarek razem ciężarek z koszyczkiem) Tutaj ciężarek jest "zlany" z koszyczkiem, więc takiego problemu nie będzie. Cena też jest o niebo lepsza :D Zobaczymy, jak koszyczki dają sobie radę w użyciu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...