Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

"Flagman" w Drapieżniku!

 

Nikomu nic nie ujmując, ale mała konkurencja dobrze zrobi. Myślę, że szczególnie nam, wędkarzom :)

Do mnie trafiło żarełko dla ryb

4688efa64344.jpg

 

pierwsze pytanie jakie dostałem od Współmałżonki to "czy kupiłem sobie obiad" ;):D  hehe

 

 

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Tench_fan napisał:

Nie pochwalę się teraz niczym.

"Flagman" w Drapieżniku!

Zastanawiam się jak chłopaki tam dadzą radę z obsługą tak szerokiego asortymentu.

Postawili sobie sami wysoko poprzeczkę.

 

Ale Flagman z Ukrainy czy Flagman dystrybucja z Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20190304_172125.jpg.9b68fb02d72fa09024ee35d68cb0e955.jpg 

Będę szarpał płocie i leszcze spławikiem. Bat 8m., bo mi siódemką nad jednym z kanałów brakowało zasięgu i przegrywałem z tyczkarzami i tymi, co łowili 8metrowymi batami. Feeder do nęcenia największym koszykiem. Do 180gr. Największy koszyk Jaxona po załadowaniu ziemią i zanętą pokazał taką właśnie wartość, stąd taka jego moc (Do tej pory nęciłem wędką morską o c.w. 150-250gr, ale nie sprawdzała mi się. Nie szkodzi. Będzie na sumy :) ). Do tego jeszcze mam balkonik, ale chwilowo został przez syna przerobiony na karabin.

IMG_20190309_170413.jpg.3037424800ed3a94598eea2a944ece3e.jpg

Będę szarpał okonie na spinning.

Jeśli chodzi o spinning, to w poniedziałek przyjdą wędki, więc to nie jest moje ostatnie zdanie :) 

PS Bat już uzbroiłem w amortyzator widoczny na zdjęciu. Można hejtować :)

 

Edytowane przez Dominik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grych napisał:

 

Nikomu nic nie ujmując, ale mała konkurencja dobrze zrobi. Myślę, że szczególnie nam, wędkarzom :)

Do mnie trafiło żarełko dla ryb

4688efa64344.jpg

 

pierwsze pytanie jakie dostałem od Współmałżonki to "czy kupiłem sobie obiad" ;):D  hehe

 

 

Widzę zaszalałeś z lakoosem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem - również nasze forum i tak się jakoś złożyło ;)  W sumie kupiłem Secreto i World Cup i chcę zrobić jak napisano na stronie sklepu, czyli 2:1   Nie ustaję w poszukiwaniu tej jedynej najlepszej zanęty, a że nie cena nie jest dużo wyższa niż np. ceny zanęt GMS p. Gutkiewicza, to postanowiłem też sprawdzić. Zobaczymy jak to będzie :D  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udałem się na miejscowy bazar po zakup pletki do Deepera. Mirek zachwalał pletki z bazaru, mówił, że kilka lat je użytkuje przy spiningach i są eleganckie. Miałem wziąć szpulę najtańszej po 20 PLN, wziąłem jednak droższa wersję 0,18 do Deepera i 0,08 do pickerów. Pletka przypomina mi te Mikadowskie, jednak wydaje mi się, że ma bardziej okrągły splot i jest cieńsza, niż w/w. Ta 0,08 wygląda jak pajęczynka. Dobrałem jeszcze u gościa 3 skład (szczytowy) do odległościówki Tubertini, bo kiedyś to złamałem, ta część nie wygląda mega oryginalnie, ale za te pieniądze to bajka. Za wszystko wyszło 90 PLN, powiedziałem do sprzedającego, że mam przy sobie tylko 70 zeta i za takie pieniądze mi wszystko odstąpił, ma się ten dar negocjacji :champagne-2010:

20190310_141227.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi mocny zakup tego sezonu odebrałem przed godziną. Paczka z Drapieżnika zawierała (kolejność jak na fotach):

1. Pokrowiec Dajła :champagne-2010: na mokre siatki i podbieraki, o dziwo takiego jeszcze nie miałem,

2. Komplet Prestona, w skład którego wchodzą 25 litrowe wiadro z pokrywą, miska z uchwytem zawierającym szybkozłączkę, tuleje redukcyjne i sito 4mm,

3. Haki PR39, śruciny i żyłki przyponowe, 

4. Spławiki Drennan, Bolo i szczytówki, które posłużą mi do naprawy odległościówki. Spławiki bolo 20g każdy, jest to gramatura, której w tych spławikach nie miałem, a może na Vistuli się przydać, bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie te spławiki Drennan, będą idealne dla mnie do lifta na starorzecza, kupię sobie następnym razem ich kilkanaście,

5. Żyłki do zestawów,

6. Wiaderko - czerpak do nabierania wody i mój ulubiony kubek do kawy, do użytku w pracy.

Całość 900 PLN, na zdjęciach nie ma wędki Black Drafta, bo ta wędka była dla kolegi, który mi za nią zwrócił 2 stówy :champagne-2010:

20190314_160357.jpg

20190314_160955(0).jpg

20190314_161328.jpg

20190314_161940.jpg

20190314_161219.jpg

20190314_161711.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...