Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, ArekH napisał:

@jakub_wr opisz swoje odczucia co do zanęt  Grabowskiego jak jakies wnioski wyciągniesz. Podzielimy się. 

Miałem okazję łowić na zanęty od Grzegorza już w zeszłym roku. Tylko że wówczas miałem mieszankę z dużą ilością melasy. Ja głównie tą zanętą próbowałem kusić klenie i jazie przy wypuszczance. A że moja okoliczna rzeczka nie jest zbyt rybna to i efekty nie były spektakularne. Może gdybym wybrał się na Odrę miałbym efekty jak sam Grzegorz. Mimo to kilka jazi i kleni wpadło, były też świnki. Liczę że w tym roku będzie podobnie lub lepiej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowiłem bolonką z tymi zanetami kilka razy na Odrze w ubieglym roku. Wchodzi wszystko w nie, począwszy od krąpi a skończywszy na kleniach. Na mojej river skutecznie wabi płocie i wzdręgi jak się doda płatków owsianych i konopi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @jakub_wr To pierwsza taka opinia co do zanęt Grześka. Podzielimy się po sezonie i w czasie, bo i @Tench_fan podłączył się do zamówienia. Mi osobiście, melasowane zanęty pasuja do sposobu wędkowania. Frakcje są ciężkie, trzymają się dna. Nawet takie otręby można przytrzymać. Tym bardziej że świeże, pachną świetnie i z melasą potrafią osiągać efekt dumbelsa. Zanęta Kleniowa, na dotyk jest bez melasy. Zaskakuje Mnie drobna frakcja i minimalna ilość pieczywka. Ale jestem dobrej myśli. Prawdopodobnie to Ja się myliłem przy dodatkach. Zdam co i jak, po kilku zasiadkach. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kupują to i ja na poprawę nastroju co nieco skubnąłem ?

 

 

 

 

Nie wolno mi prowadzić jeszcze ale nie wytrzymałem i tak na skuśke, na skuśke pomaluniu ze nikt mnie nie widział ??

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Splot napisał:

@MrProper że Holendra można kupić w worku to wiem, ale żeby robale...i nadal nie rozumiem dlaczego macie zakaz używania białych barwionych. Młynek extra.

Michał tam gdzie jeżdżę do sklepu ( w pobliżu) chyba sporo mu tego zachodzi i na wagę kupuje i „odważa” jak sprzedaje

A dlaczego nie można łowić na barwione ? coś słyszałem ale nie chce w błąd wprowadzać Dowiem się u źródeł to wtedy napisze 

dziękuje, dawno za mną chodził a ze będę kupował kolejnego pickera to i kołowrotek potrzeby ?

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...