Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Grzes77 napisał:

Dziś odebrałem skrzynkę z Caperlana, miała dotrzeć do mnie w piątek. Jak za 200 PLN, to jestem w szoku jej wykonaniem i wielkością. Kupiłem ją pod kątem methody, jednak chyba zakupię jeszcze jedną, bo będzie pod łowienie spławikiem i klasykiem, zakup bardzo mi się podoba, zrobiłem zdjęcie mojego "starego" wiadra-siedziska, które wydawało mi się duże, a w rzeczywistości wygląda jak mniejszy brat Caperlana. 

 

20190514_184334.jpgTeż mam  tą

 

 

Też mam tą skrzynkę. Kawał klamota. Fajna opcja siedziska. W tą sobotę pakowałem ją kilka godzin spinningowymi gratami zastanawiając się co mi się do niej nie zmieści :39icon:

received_456336125172516.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nic już nie kupuję, bo nie mam gdzie tego trzymać. Jednak będąc w Brico nie mogłem się powstrzymać i wciągnąłem kilka gum SG  ponieważ do tej pory jakoś nie po drodze było mi z tym producentem. Czas nadrobić zaległości.
20190515_091905-1548x2064.jpg.07b8c8c0d75ba65ec8ad58901ef1e90d.jpg
Same klasyki, teraz dopiero zaczniesz ryby łowić :) SG od dawna u mnie gości, nie zawsze bierze na nie, ale czasami potrafi jako jedyna firma "otworzyć wodę".
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze taki drobiazg do „karpiowania” ?

Nowość  2019 Korda Tackle Box 

 

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Splot napisał:

Uzupełnienie stanu oraz do testu Sonu leszczowa.
Młynek od Stasia, wielkość 3000.0087fc446bebbe02f8e4c3978075aa33.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Widzę ze poważnie zmierzasz ku methodzie, no chyba że masz tajną recepturę na mix do klasyka ??

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze poważnie zmierzasz ku methodzie, no chyba że masz tajną recepturę na mix do klasyka 
Mariusz dwie po lewej do methody prawa strona do klasyka. Jeszcze Sonu wymieszam z Bait-Techem Juice i będą testy pod komercyjne karasie i liny.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MrProper napisał:

To jeszcze taki drobiazg do „karpiowania” ?

Nowość  2019 Korda Tackle Box 

D8B3CD0A-60D4-439E-AD2A-930FA983BB9C.thumb.jpeg.09422448c2d1bfe665e6d2a7d95ddfb0.jpeg95E90032-18BB-4D46-A246-82C528846C0C.thumb.jpeg.fd985b8c8587927a3cfac70446759a4c.jpeg

 

 

 

Bardzo Mi  się to pudełeczko podoba. Czy wyposażenie wewnątrz, typu te małe organizery + przyponówki trzeba dokupić, czy są w komplecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

Bardzo Mi  się to pudełeczko podoba. Czy wyposażenie wewnątrz, typu te małe organizery + przyponówki trzeba dokupić, czy są w komplecie? 

Arek, pudełko jest puste, te małe  organizery trzeba dokupić

Jedynie te malutkie organizery które są wmontowane na stałe w pokrywę są w komplecie, jak i ten uchwyt na przypony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...