Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie na bzdety @Grzes77 

Bolonka o której piszesz to nie bubel,  to był twój wybór i twoja strata, wszak nic jej nie dolega prócz twojego negatywnego gustu w tym wypadku za a który JAXON nie odpowiada i nie widzę ich winy na podstawie tego modelu aby „bluźnić”  na markę 

Taki model taka cena i indywidualny wybór klienta- nikt na siłę nikomu go nie wciska - Wiec wybacz ale się tu akurat nie zgodzę 

Co do fiacika właśnie - to to o czym pisałem, to kwestia doboru modelu i jego prezentacji 

Bo piszac ogólnikowo Fiat, na podstawie tego zdjęcia , to  myśle że promocja odniosła sukces akurat i przyniosła założony cel.

 

Ale na podstawie tego zdjęcia 

9E941318-430C-4A25-A8C0-597DF4F15F46.jpeg.af125d1930951828f7bf91bd55db6451.jpeg

 

Myśle ze promocja spełzła by na niczym, mimo że to tez Fiat. Wiec twierdze że to nie są bzdety lecz sztuka marketingu ?

Ja natomiast wolał bym od Toyoty  Lambo, jakieś Ferrari lub Lotusa :champagne-2010:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam baty 7, 8 i 9 m Jaxona i uważam, że do mojego wędkowania są zajebiste B|

Jest tylko jeden warunek, żeby nie stękać po zakupie. Trzeba brać ich kije z najwyższej serii jaką akurat mają.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzes77 napisał:

 np Jaxona, itp. 

Qrła napisałem tu "np Jaxona, itp", post dotyczył moim zdaniem konkretnego i fajnego zakupu Darka, po co wywlekać w kilku postach tą firmę (Jaxon). Niech każdy używa taki sprzęt, jaki mu pasuje i na jaki go stać. Mogłem napisać również Okuma, itp :P

Na pewno nie napisałbym w tym cytacie Mikado, bo mają tani i super sprzęt :D:39icon:

Nie wiem po co te wszystkie wpisy i do czego mają prowadzić, Jaxon napisałem dla przykładu i to tylko tyle. Dla mnie ten fragment nic nie znaczył, a tu się mikro gównoburza zrobiła, nie wiem zupełnie po co i czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

Grzesiek Ty się wyluzuj, bo jesteś za mało wyluzowany :39icon:

Gdybyś pisał o Okumie pewnie bym się nie odezwał, ale tu chodzi o Jaxona! Świętego Graala wedkarstwa :D:D:D więc musiałem.

... a gównoburza na tak małym forum czasem się przydaje,  gdyż zmusza niektórych do aktywności ;)

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po co kłótnie, po co swary głupie, wnet i tak zginiemy w zupie" ;) :P 

Każdy łowi tym co ma, idąc dalej - łowi tym, na co go stać. Biorąc to pod uwagę dla jednego szczytem marzeń będzie "górna" półka Jaxona, a dla drugiego tym szczytem będzie górna półka Drennana, czy Prestona i tyle :D  Ja 10 lat łowiłem szklanym batem Cormorana, od którego ręce bolały i byłem szczęśliwy ;)  Tylko, że fakt jest taki - jak wziąłem w moje łapska stary bat teścia, który ma ze 20parę lat, to nie ma porównania do mojego obecnego Jaxona i przesiadłem się na tamten. Także sprzęt sprzętowi nierówny ;)

Edytowane przez grych
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hotpoint napisał:

???

Grzesiek Ty się wyluzuj, bo jesteś za mało wyluzowany :39icon:

Gdybyś pisał o Okumie pewnie bym się nie odezwał, ale tu chodzi o Jaxona! Świętego Graala wedkarstwa :D:D:D więc musiałem.

... a gównoburza na tak małym forum czasem się przydaje,  gdyż zmusza niektórych do aktywności ;)

Ale ja jestem mega wyluzowany, uważam tylko, że ta nasza rozmowa zeszła w zupełnie niepotrzebnym kierunku i brnie do nikąd. Ja pisałem o zupie, a nie o d...ie :P:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wesela, a właściwie z poprawin i czytam i nie wierzę. Moi chłopcy się normalnie ponakręcali. O co pięć poczytam raczej jutro, ale mam totalny zaskok że taka brygada się gryzie o właściwie źle skonstruowane zdanie? Może coś nie doczytałem, mam na to luzik. Idę do lodówki po piwo i poczytam. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ArekH napisał:

...że taka brygada się gryzie o właściwie źle skonstruowane zdanie... :champagne-2010:

To jest chyba sedno.

Co do Jaxona, to jakieś tam produkty ich używam, właśnie jestem w warsztacie i montuje sobie zestawy, jak widać na focie. Wędek, kołowrotków, żyłek, koszy używać nie mam zamiaru, ale jakieś drobnostki to i owszem :D:champagne-2010:

20190602_181602.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Qrła napisałem tu "np Jaxona, itp", post dotyczył moim zdaniem konkretnego i fajnego zakupu Darka, po co wywlekać w kilku postach tą firmę (Jaxon). Niech każdy używa taki sprzęt, jaki mu pasuje i na jaki go stać. Mogłem napisać również Okuma, itp :P

Na pewno nie napisałbym w tym cytacie Mikado, bo mają tani i super sprzęt :D:39icon:

Nie wiem po co te wszystkie wpisy i do czego mają prowadzić, Jaxon napisałem dla przykładu i to tylko tyle. Dla mnie ten fragment nic nie znaczył, a tu się mikro gównoburza zrobiła, nie wiem zupełnie po co i czemu.

Grześ nie uważasz ze cytując całe zdanie inny ma oddźwięk 

cyt: , gorzej gdyby w tle produktów pojawiał się kosz np Jaxona, itp

 

Niby dlaczego gorzej?  bo Tobie Padł kołowrotek tej firmy w najbardziej niefortunnym momencie?

A inni chwalą inne produkty i złego słowa na nie nie powiedzą 

Juz pisałem - po negatywnych przygodach z prestonem, wymieniłem gówniane produkty, wciąż kupując te lepsze i te które są godne polecenia z tej stajni. Nie obrzucając błotem Marki tylko produkt.

Nie rozpętałem gowno burzy  Tylko wyraziłem zaskoczenie, zdziwienie podając przykład moich odczuć - po to jest forum by wyrażać swe opinie

 

A ty kopiąc leżącego - Jaxona podajesz przykład bolonki, brnąc w kozi róg, bo cóż winna jest tu Firma JAXON ze kupiłeś produkt bez wcześniejszego upewnienia sie czy ten model Ci będzie pasował.

 

To nie jest gówno burza, to dyskusja. Nikt tu nikogo nie obrażał tylko wyraził swoje zdanie 

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie miałem zamiaru obrażać i nie czuję się obrażony. W całkowitym kącie mojego zadu mam tą firmę, jak mi pasują np krętliki tej firmy, to je kupię i tyle.

Mój pierwszy post gdzie dałem jako przykład Jaxona dotyczył Darka zakupu i wykorzystywania do promowania swoich produktów zdjęć, gdzie będzie w tle ten sprzęt, niepotrzebnie dopisałem, że gorzej by było, gdyby w tle stał kosz np Jaxona. Tak napisałem, bo uważam, że ta firma prestiżu nie ma i mieć nie będzie, za to będzie zawsze zwykłą masówką. To jest moje zdanie i tyle, drobne akcesoria spoko, nic po za tym nie kupię. Mój pierwszy post miał też inną treść, niż fragment, który Ty @MrProper teraz przytoczyłeś. Ja już w tym temacie nie mam zamiaru pisać, bo to jest typowe "obracanie kotka", dyskusja to dyskusja, ale ta jest zbędna i brnie do nikąd.

Jakim ja błotem obrzucilem tą markę? Ręce opadają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...