Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Wędkarstwo u Zbyszka napisał:

 

Nie do końca rozumiem kolegi wywód ale ten zły dzień wiele wyjaśnia :) 

W każdym razie zapraszam również do nas gdyby ktoś szukał dość oryginalnej ofery spinningowej i podlodowej. Pozdrawiam.

https://mormyszka.com 

Tytuł wątku brzmi: "Zakupy wędkarskie, pochwal się, co kupiłeś". A tu: "Kolejny sklep internetowy do wyboru (...)".

Taki tam skrót myślowy i słaby żarcik. ;) Pozdrawiam :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W Rogoznie trwa akcja na FB Bazarek dla Natalki., gdzie cała gmina i nietylko dla chorej dziewczynki wystawia różne rzeczy i się licytytuję. Aga ostatnio do mnie mówi, są jakieś gazety wędkarskie, odpowiadam a kliknij i daj 50zł poczytam (nie widziałem tej licytacji) . No i wygrała, okazało się, że jest to cały segregator pięknych tematycznych gazet i 28 płyt CD z 2013r. 

Wow, co za prezent dostałem ???

received_636742153795809.jpeg

received_176833110227898.jpeg

received_655595615183538.jpeg

received_632326104204145.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest :)
Czuć w kiju tym mocy wiele :D
Ciekawe te sekcje z ewidentnie wklejonymi szczytówkami, jak jakąś złamię to zapalniczka w ruch i spróbuję podpasować coś ze starszych serii. 

Ogólnie trochę parodia z tymi szczytówkami.. no bo tak

Braciak ma 12FT Distance i składy ze szczytówkami są:

1.5oz z małymi przelotkami

2.0oz z małymi przelotkami

2.5oz z dużymi przelotkami

U mnie przy 13FT Power Distance są:

3.oz z MAŁYMI (WTF?!) przelotkami

4oz z dużymi przelotkami

5oz z dużymi przelotkami..

Nie wiem co autor miał na myśli dając mocniejszą szczytówkę z mniejszymi przelotkami do mocniejszego kija ? Takie trochę fuck logic no ale Shimano :D

Kij ogólnie jeden z ładniejszych jakie widziałem, nie to że zachwalam bo moje - pisze jak jest, zrobiony niby nowocześnie ale z "nutką" klasyki.
Nie ma tu jakiś "tęczowych" naklejek typu "lgbtq+/-=" ,czy jak to tam się to wszystko teraz nazywa - określa zajebistość w owych czasach, jest konkretnie po prostu.

Jak mi się uda to też wrzucę reckę tego kijka - priorytet mają kije Delphina z E-Amura - praktycznie gotowe ale trzeba nieco opisać :)

Aha - przelotka startowa, oddalona o 75cm od środka stopki kołowrotka. Średnica wewnętrzna 25mm. Myślę że będzie to to latało :D

Ogarnął kijka w expressowym tempie sklep nahaczyk.pl któremu z tego miejsca dziekuję za mega obsługę i mega cenę :) 
Ponad stówka do przodu w porównaniu do D. :)

 

20200131_152357.jpg

20200131_152524.jpg

20200131_152532.jpg

20200131_152640.jpg

Edytowane przez <º)))><
  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kolejnych woblerków. Tym razem Bonito.

Niedługo będę mógł otworzyć mały sklep z przynętami na "jazio-klenie". ;)

Polowanie na kolejne uzależnia.

Bonito.jpg.563c504978ad738622f58c83f8da5d23.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny bardzo łowny u mnie jest, jeszcze lepiej łowi z czerwonymi pręgami. Bonito można fajnie w pakietach na allegro kupować

https://allegro.pl/oferta/bonito-dorado-woblery-mix-jaz-klen-10sztuk-8903747479?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Jak szukasz dużo hand made to na forum jerkbait.pl warto się zarejestrować, cała śmietanka polskiego rękodzieła tam jest i oferuje swoje produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Ten czarny bardzo łowny u mnie jest, jeszcze lepiej łowi z czerwonymi pręgami. Bonito można fajnie w pakietach na allegro kupować

https://allegro.pl/oferta/bonito-dorado-woblery-mix-jaz-klen-10sztuk-8903747479?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Jak szukasz dużo hand made to na forum jerkbait.pl warto się zarejestrować, cała śmietanka polskiego rękodzieła tam jest i oferuje swoje produkty.

Nie na jerku nie chcę się rejestrować, forum na których jestem mi już wystarczy, a wśród spinningowych fachowców nie czułbym się komfortowo.

Tak jak już gdzieś pisałem, ze mnie to kolekcjoner a nie spiningista ( praktyka idzie marnie), a wyszukiwanie "perełek" na allegro i olx sprawia mi frajdę, choć niestety uzależnia.:D

Swoją drogą muszę powiedzieć, że przez wiele lat styczności z "aledrogo", postępują zmiany wciąż na gorsze.

Likwidacja kafejek tematycznych, motanie z systemem oceniania i komentarzy, teraz to Allegro lokalnie.

 

Już w tej chwili mam tych przynęt za dużo, a każdy kolejny którego jeszcze nie mam... Niektórzy może to też znają ;)

Kolejny feeder , kolejny kołowrotek B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...