Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bonito to już nie "perełki", kiedyś mniej masowa to była produkcja i bardziej trwałe były. Teraz potrafią np stery odpadać ;) co do samoocwny i praktyki, trzeba łowić i jeszcze raz łowić, dużo wniosków samo wtedy się nasuwa. Duży kleń na spinning to bardzo trudny przeciwnik, ciężko go podejść i jeszcze skusić do brania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Bonito to już nie "perełki", kiedyś mniej masowa to była produkcja i bardziej trwałe były. Teraz potrafią np stery odpadać co do samoocwny i praktyki, trzeba łowić i jeszcze raz łowić, dużo wniosków samo wtedy się nasuwa. Duży kleń na spinning to bardzo trudny przeciwnik, ciężko go podejść i jeszcze skusić do brania.


Znajomy dobry spiningista uprzedził mnie, że łatwiej mi będzie złowić klenie powyżej 50cm na feeder niż na spining. Więc idąc za jego radą kupię 2-3 smużaki.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był X7 więc coś trzeba podpiąć.. 
Shimano Bull's Eye 5050 
Kupiony po fajnej cenie w stanie prefecto od Ścigacza z FeederFansów :)
(zdjęcia z Power Aero dla Hotpoint'a bo mnie prosił).
Aktualnie nawinięta jakaś 0.22 ale to i tak idzie do pieca - będzie plećka 0.08mm :)

20200201-190452.jpg

20200201-190459.jpg

20200201-190545.jpg

20200201-190552.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przyjechały do mnie krążki z Ali. Fajna pianka, mocne pudełka zamykane na magnes , zawiasy metalowe. Teraz tylko wiązać przypony. 20200206_140823.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, cygan786 napisał:

W końcu przyjechały do mnie krążki z Ali. Fajna pianka, mocne pudełka zamykane na magnes , zawiasy metalowe. Teraz tylko wiązać przypony. 20200206_140823.jpg

@ArekHTwój ulubiony kolor?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...