Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, NPC napisał:

A pozwolę sobie zapytać o poprzednie Twoje zakupy czyli sygnalizatory Prologic K3. Słyszałem o nich dużo złych rzeczy, że są wadliwe, psują się.
 

Jako ich posiadacz możesz to potwierdzić lub zaprzeczyć?

Jak wiesz mam je od zeszłego sezonu - nawet nie calego

Nic złego z nimi się nie dzieje, czy działo

Jedyny feler jak dla mnie to są zbyt ciche żeby mnie postawić na równe nogi przy pierwszym, drugim piknięciu.
 

Mam teraz inne, które chyba mnie postawią a nawet nieboszczyka na równe nogi. Ale te kupowałem  Po pierwsze primo bo są głośne, po drugie primo stworzyłem cały system wraz zabezpieczeniem obozowiska ??

 

Prologicki mam nadal i będę używał - narazie,  do łowienia  mieszanego , czyli feeder i karpiówka za dnia na szybkie wypady 

Edit: a i nie są to sygnałki dla spacerowiczów  ?

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ja jej nie wyczaiłem w Max Fishu.  Małe uzupełnienie stanu spławików i wykrojniki.
IMG_20200410_183218.jpg.145e4e521e9d3b929462932dce2bfbcc.jpg
Bartek co to za modele spławików?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave Harrell Alloy Avon No 1 i Alloy Avon No 2
Tych spławików używasz tylko na mniejszych rzekach? Przy większej typu Warta lub Odra spławik do bolonki?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Splot napisał:

Tych spławików używasz tylko na mniejszych rzekach? Przy większej typu Warta lub Odra spławik do bolonki?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Używam ich też na Odrze. Zwiększam tylko gramaturę spławika.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAIWA N'ZONE DOUBLE BAIT BAG

Wymiary :

Duża torba 50cm x 30 cm x 28cm

Mała torba 50cm x 30cm x 13,5cm

Obie torby posiadają izolację i można stosować je jako typowy cool bag. Są wykonane w całości z tworzywa EVA, co znakomicie zabezpiecza przed wilgocią, brudem itp. Bardzo łatwe w czyszczeniu i zapewniające 100% wodoszczelność, co dla mnie jest niezwykle istotne z racji tego, że w takiej torbie często przenoszę aparat i inny sprzęt elektroniczny. Torba ma sporą pojemność. I jej wielkość wizualnie określiłbym jako średnią. Dawno już wyleczyłem się z kupowania wielkich toreb. Teraz wolę mieć 2-3 średnie lub małe torby, przygotowane pod konkretne łowienie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie torby w pasek na ramię. Warto na to zwrócić uwagę, bo dużo producentów rezygnuje z tej opcji. Dla mnie pasek na ramię to wyposażenie niezbędne. Torba wykonana bardzo starannie i z designem miłym dla oka. Torby możemy stosować kompletnie niezależnie od siebie, więc mamy 2 w 1. Moją niepewność wzbudzają tylko plastikowe zatrzaski na pasek. Ogólnie bardzo fajna torba.

Pozdrawiam Bartek

IMG_9246.JPG

IMG_9249.JPG

IMG_9250.JPG

IMG_9252.JPG

IMG_9253.JPG

IMG_9255.JPG

IMG_9257.JPG

IMG_9258.JPG

IMG_9260.JPG

IMG_9264.JPG

IMG_9265.JPG

IMG_9266.JPG

Edytowane przez Bartek.B
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...