Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza paczka została odebrana. Nie wiem jak oni to robią, bo zamówiłem w sobotę, wczoraj kurier odebrał ze sklepu, a ja dzisiaj otrzymałem przesyłkę.
Ps. Ja nic poza listem dziękczynnym nie dostałem IMG_20201130_164312_BURST1.jpgIMG_20201130_164251.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Ja nic poza listem dziękczynnym nie dostałem emoji26.png

Braciszku chcesz tą smycz ? Bo ręczniczek już Franus przejął 

Widzę  że i Tobie Zoja  pakowała bo ten sam podpis 

Jeśli chodzi o twoją żyłkę dragona troszkę podupadla na jakości Szybko zaczyna się skręcać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciszku chcesz tą smycz ? Bo ręczniczek już Franus przejął 
Widzę  że i Tobie Zoja  pakowała bo ten sam podpis 
Jeśli chodzi o twoją żyłkę dragona troszkę podupadla na jakości Szybko zaczyna się skręcać 
Smycz dostałem z feedersklepu ostatnio, choć liczyłem na dżokejkę
Ręcznik z Drapieżnika też mam.

Z tą żyłka Dragona mnie zasmuciłeś. Mam ją na jednym młynku już że trzy lata co najmniej i jeszcze jest ok.
No nic na wiosnę kupimy shimano technium na dużej rolce, a ta będzie musiała do wiosny wytrzymać. Może nie będzie tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, elvis napisał:

tą żyłka Dragona mnie zasmuciłeś. Mam ją na jednym młynku już że trzy lata co najmniej i jeszcze jest ok.
No nic na wiosnę kupimy shimano technium na dużej

Kolega kupił  i ja kupiłem w różnych sklepach używamy różnych młynkow  i obaj szybko stwierdziliśmy że trzeba zmienić jak złapała luzu robiły się warkoczyki  Obys lepiej trafił  może kiepska partię trafiliśmy 

Pamiętasz serię żyłek Milenium? Dają zawieszki różnych ryb do żyłki  Nadal nie zawodna i w dobrej cenie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...