Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, elvis napisał:

Dzisiejsza wizyta w największym sklepie w Radomiu. 

Szkoda, że nie wiedziałem, że się tam wybierasz, bo mają na stanie wędki, które mnie interesują i dziś miałem w innym sklepie zamówić, jednak się wstrzymałem, bo muszę zdecydować się nad długością 3,6 lub 3,9m. Chyba, że macałeś Mikado Katsudo Slim Method Feeder w tych długościach? Nie szybko będą mi potrzebne, dlatego tym razem się wstrzymam i pomacam je przed zakupem, dopiero po tym zamówię je w necie, bo wędkarz.pro ma je drożej niż konkurencja, a Pan Ryba, to już całkiem oci....ał z ceną tych patyków. Wolę długość 3,6m bo jest o 100g lżejsza niż moje Cast Mastery, jednak jeżeli blank jest tej samej grubości w wersji 3,6m i 3,9m, to rozważam zakup tej 3,9m, bo jest tylko 26g cięższa od tej krótszej. Chyba, że @elvis słyszałeś jakieś negatywy o tych kijaszkach?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=722]Grzes77[/mention] żebym wiedział że mają to bym z pewnością je obejrzał. Nie rzuciły mi się w oczy. Oglądałem tx3 i Creste. Miałem badania okresowe w Radomiu i to było przy okazji

Edit :sam o nich myślę i najprawdopodobniej zajrzę tam jeszcze, bo za dwa tygodnie ma przyjść dostawa Cresty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Te Mikado Katsudo widzę, że zaczynają robić furorę, wszędzie o nich piszą.

A gdzie piszą, to bym poczytał trochę o nich, bo waham się tylko nad długością. W sumie to już prawie jestem zdecydowany na 3,6m, bo jest to prawdopodobnie szybki, cienki i lekki kijaszek. Ja widziałem je tylko na filmie Pana Ryby i nic więcej. Nie chodzi mi tu o te starsze modele z cw do 90g, tylko te nowe cw do 120g :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sama nazwa mikado mnie odrzuca ale spytam.
 
To są kluseczki czy patyki jak ma Elvis?
Elvis nie ma patyków, a kijaszki o bardzo przyjernnej pracy i ugięciu progresywnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, elvis napisał:
42 minuty temu, Ostap napisał:
Już sama nazwa mikado mnie odrzuca ale spytam.
 
To są kluseczki czy patyki jak ma Elvis?

Elvis nie ma patyków, a kijaszki o bardzo przyjernnej pracy i ugięciu progresywnym.

Jeden masz fajny, od mnie z rąk @ArekH, a reszta to badyle same???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...