Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek odebrałem 4 paczki, z czego 2 wędkarskie. Jedna z allegro zawierała 3 komplety moich ulubionych osłon do wędek. Druga z Drapieżnika zawierała dwa pudełka Lorpio 4 litry, będą do transportu kołowrotków, do tego Mugę, haki, 20szt rzepów do wędek i inne drobne akcesoria. Dostałem w gratisie fajną smycz, z jednej strony logo sklepu, z drugiej strony miarka do 90cm, fajnie się to prezentuje ?

20210807_112436.jpg

20210807_112807.jpg

20210807_113132.jpg

20210807_113218.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te Lorpio i Jaxony.

Na pierwszy rzut oka poza kolorami się nie różnią jednak Lorpio lepiej się zapina. Mają jakby więcej luzu na zamku. 

Także jakby się ktoś zastanawiał to polecam Lorpio. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mav3rick i @booohal macie rację, te pudełka Lorpio są świetne, miałem już  3szt, dlatego jeszcze dwa dokupiłem ?

Dziś @Bolo odebrał przesyłkę z kolejnymi osłonami do wędek. Ponieważ tej akurat serii ostatnio mało co widziałem w necie, a jak dla mnie są najlepsze, to kupiliśmy tyle, by starczyło na dłużej. Wzięliśmy we dwóch 13 kompletów, z czego @Bolo wziął 4 a ja 9 kompletów. Dzięki temu zakupowi mam już 22 komplety tych osłon i teraz już mi ich wystarczy do końca życia. Za sztukę tym razem wyszło 39,50zł, więc taniej się nie znajdzie ?

20210809_160841.jpg

20210809_160849.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbieraczek sobie wypisałem bo moje Lorpio, po 3 latach wiernej służby, wymiękło. Już przed Lorpio miałem na niego chęć, ale włączył się program "Kutwa".  Teraz poczekałem na czas rozrzutności ( Czyli seta i piwo) no i jest. 

IMG_20210810_140330994.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...