Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Ale że kupiłeś czy polecasz????

Kupiłem, polecam Salmo bardzo chrupiące tylko trochę kłują, może trzeba było odpiąć kotwice przed jedzeniem. Pudełko się przyda na zegarki, na macie wygodnie się siedzi a ta siatka na motyle wygodna, składana i podgumowana by motyle się nie obijały.

Jutro testy ww. sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem z allegro 3szt uchwytów do dolników wędek Preston i dwa stojaki ścienne do wędek, w sumie to aż 12 kolejnych wędek trafi na ścianę i będzie więcej porządku. Za ten zakup na allegro zapłaciłem 162zł. Do tego dziś moja mama kupiła mi przy okazji na targu 2kg grochu i 2kg konopii ??

20220602_165909.jpg

20220602_170130.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PawelL napisał:

Te uchwyty to są z rodzaju tych "na wcisk" ?

Czy raczej luźno dolnik wchodzi?

Luźno, na wcisk są te:

https://sklepdrapieznik.pl/podporki-typu-v-oraz-u/29490-podporka-preston-butt-gripper-rest.html

Ale te powyżej mam już w ilości 5szt, te które dokupiłem dziś są do dolników pod klasyka, też mam teraz 5szt, bo nie lubię rozkręcać, przekręcać itd, zmieniam tylko buzz bary i gotowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj kupiłem: naprawo-serwis auta, ubezpieczenie tegoż, użytkowanie działki, treningi juniora, buty, a do tego kupę innych, gównianych tematów. Ponieważ wczoraj kupiłem opłaty za media, pierdy i 3 mieszkania, to siedzę, patrzę się na konto i oczom nie wierzę - nie wiem, co rzucić: picie, czy palenie ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Linek727 napisał:

co rzucić: picie, czy palenie ?

Ja rzuciłem palenie? Też jestem świeżo po przeglądzie i ubezpieczeniu. Jak by nie patrzeć to zakup wędkarski. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem kolejną paczkę z Drapieżnika tym razem za 400zł. Jest to uzupełnienie sprzętu, siatka pod zawody z koła i z pracy, czyli jest to Lorpio 2,5m "obręcze" 45 na 35cm. Mam większe i mniejsze siatki, brakowało mi takiej pośredniej. Reszta to typowe uzupełnienie. Dziś rano jeszcze przed odbiorem tej paczki zamówiłem kolejną, która dotrze do mnie w poniedziałek, tam to będą ciekawostki i wszystko do rozbudowy koszy ??

20220603_182900.jpg

20220603_183057.jpg

20220603_183323.jpg

20220603_182719.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

jest to Lorpio 2,5m "obręcze" 45 na 35cm.

Używam takiej od kilku sezonów. Jeśli materiał się nie zmienił to będzie Pan zadowolony. Trwały i szybko schnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj wertykulator ręczny kupiłem. Trzeba przygotować miejscówki  ? Nie ma miękkiej gry. Najwyższy czas brać się za moje rzeczne liny. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...