Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Grzes77 wysoka półka to wysoka półka a nie Zemexy. Weź Pan sobie kup "free spirit" do tego jakaś Ceratę i wtedy napisz co o tym myślisz.

Co do średniej półki, też jest sporo fajnego  sprzętu jak piszesz, ale dopóki nie zaczniesz łowić sprzętem z "Top topów" to się nie dowiesz jaka jest różnica. 

Nie da się porównać Bentleya do Skody, choć i Skoda robi fajne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adolf napisał(a):

@Grzes77 Nie da się porównać Bentleya do Skody, choć i Skoda robi fajne rzeczy.

Masz rację, dlatego ja najczęściej kupuję nowe Toyoty, po niedzieli odbieram żonie właśnie jeden egzemplarz. Wydaje mi się, że Bentleya wędkarskiego nigdy nie kupię, bo dla mnie to zbędne, amen ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Fantomas napisał(a):

Normalnie cały Gruby.

Przedwczoraj tenisista, wczoraj grafik, dziś znawca sprzętu :grin-min:

?

Synek mi wystarcza moje tdrki, a kije z chęcią bym zmienił na ww, bo nimi łowiłem i jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArekH napisał(a):

Może warto zmierzyć suwmiarką jak się mają do siebie?

Mierzyłem i dlatego zamówiłem Jaxony, które nie pasują ani do Sphery, ani do tbra. Aż tak ułomny nie jestem, by nie zmierzyć ??, Sphery mają 3,1 tbr 3,0 a Jaxon opisany 3mm do żadnej wędki nie pasuje, jeszcze jest grubszy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał(a):

Nie nooo, Nawet Ty byle g, bierzesz  do siebie? Sugestia to była. 

Ale Przyjacielu ja to napisałem z uśmieszkiem, żartobliwie, w życiu bym od Ciebie wpisu jako obraźliwy nie odebrał, szanujemy się, a ja mam nieraz takie półżarty, slogany itp, tak jak inni na tym forum, poprostu zamiast np wstawić kupę, to często wstawiam takie skróty myślowe, słówka itp. Akurat takie określenie mi poprostu do zdania najbardziej pasowało ?????

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...