Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak jak wpadnie jakiś zaskórniak to się głupawki dostaje. Fakt że ten nawijak chodził za mną odkąd pomacałem go u Radka. Fajny, skromny wygląd, przyjemna praca i spora moc na korbie. Trzeba zrobić więcej miejsca w szafce. 

IMG20230207131420.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadły dwie paczki. Jedna za oszałamiającą kwotę 43 PLN zawierała szczytówkę Daiwa (nie pamiętam do jakiego modelu) szklaną 3mm pod TBRa i 2 urządzenia do pętelek, tak by poszła szczytówka smartem, ponieważ to zakup zrobiony przez allegro.pl. Już sprawdziłem, że szczytówka nie pasuje. Do tej pory kupowałem szczytówki 2,2mm różnych firm i nie było nigdy problemów, przy szczytówkach 3mm problem jest bardzo, bo wahania w rozmiarach są na wszystkich. 

Do tego również przez allegro.pl chciałem kupić szpulę do Daiwa Ninja 3000, kurde kołowrotek niespełna 3 stówki, a szpula 124 PLN, to jest nienormalne. Jak już wrzuciłem szpulkę, to przejrzałem inne przedmioty sprzedawcy, no i znalazłem perełki, tanie siatki Yorka, ale za to mające wszystkie "obręcze" aluminiowe. Siatki o wymiarach 40x50cm jedna na treningi ma 2m, druga 3,5m. Niebyłbym sobą, gdybym przy okazji nie zakupił tych siatek, krótsza kosztowała 89 PLN, dłuższa 125PLN. Siatki wyglądają dobrze, nie mam do nich uwag, tym bardziej za te "piniędze". Przy okazji wziąłem również podpórkę pod wędkę Prestona. 

Za obie paczki zapłaciłem równo 460 PLN. Wczoraj zamówiłem również paczkę ze sklepu słowackiego, ponieważ mieli szklane szczytówki 3mm Mivardi, zostały im ostatnie sztuki, więc wziąłem całe stany, ale o tym po niedzieli, bo paczka ma dotrzeć w poniedziałek 🤭😁😉🍻🍺

20230208_174004.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sołtys stan napisał(a):

...a ja dalej konsękwetnie nic nie kupuje w tym roku. xD

Ja niestety penkłem 🙂

I popełniłem dziś trzeci zakup w tym roku.

Tym razem nowy kij.

💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Sołtys stan napisał(a):

...a ja dalej konsękwetnie nic nie kupuje w tym roku. xD

Sklepy wędkarskie to zło piekielne! Od grudnia nawet tam nie zaglądam. Jak czegoś nie mam, to to mam, tylko zapomniałem gdzie to leży. Wędkarz-archeolog poniekąd 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fantomas napisał(a):

Ja niestety penkłem 🙂

I popełniłem dziś trzeci zakup w tym roku.

Tym razem nowy kij.

💩

ile masz spinningów, a ile w użyciu? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, christhof70 napisał(a):

ile masz spinningów, a ile w użyciu? 😁

Nie ważne ile, wszystkie leżą nieużywane 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Adolf napisał(a):

Nie ważne ile, wszystkie leżą nieużywane 😉

Stare przysłowie pszczół mówi: zapytaj ile mam wędek, a @Adolf  się odezwie 😉

Nie wiem ile, ale myślę, że obdzielił bym każdego członka swego ciała czyli 21 🙂

Nie strugam wariata jak Gruby udając, że wszystko obcykam 5 badylami.

Wprost przeciwnie uważam, że to badyl trzeba dostosować do warunków i okoliczności. Dlatego mam ich tyle.

W sezonie w użyciu jest przeciętnie do 5 sztuk.

Nowy kij ma związek z "perłą" z wątku o UL, bo nie lubię półśrodków i spinning maczo-pikerem to jednak nie w moim stylu.

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...