Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
56 minut temu, Ardiansson napisał(a):

Co to za 💩.

Daj link.

💩💩💩

Tuba piano 590zl z miętusa nie pamiętam 🫣🫣🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał(a):

Tuba piano 590zl z miętusa nie pamiętam 🫣🫣🫣

Te Miętus.

Poka to w środku.

Pusta rura czy jakieś komory?

Od razu będzie widać jakie to grube.

💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Ardiansson napisał(a):

Te Miętus.

Poka to w środku.

Pusta rura czy jakieś komory?

Od razu będzie widać jakie to grube.

💩💩💩

Pusta, pusta, wejdą 4kije ta jest długa od 170cm plus, myślę o drugiej do castingów, jest chyba do 220 czy coś w ten deseń cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2024 o 16:57, Grendziu napisał(a):

Ogień, dawno czegoś takiego nie widziałem

Jaką twardosc tnącą ma ta siekiera?  Sory Darku  rządasz  sporej  kasy. Za gówno niktn nie zaplaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał(a):

Jaką twardosc tnącą ma ta siekiera?  Sory Darku  rządasz  sporej  kasy. Za gówno niktn nie zaplaci

Dałem za nią 700zl i jestem zadowolony. Gdyby było 💩💩💩 to bym nie kupił. Nie masz ochoty nie kupuj gówna!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Nie masz ochoty nie kupuj gówna!!!!!!

Zadałem konkretne, sensowne pytanie. Na ch...... ta złość? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasujcie te boty usiłujące zaj...ać dane. Nawet nie próbują pisać po polskiemu.

 

Do tematu. Wczoraj przyszła wyczekiwana paczuszka, ale zapomniałem ją odebrać z paczkomatu, co uczyniłem pół godziny temu. Paczka z Łowisko.net zawierała po 6szt w każdej z gramatur spławików do bolonki. Gramatury to 6g, 10g, 15g i 20g, do tego 20szt drabinek Prestona do zestawów do bata i w gratisie dwie tuby na spławiki. Nawet nie wiecie ile ja takich spławików szukałem. Mam spławiki bolońskie, ale szukałem takiego wzoru no i gramatur, bo do tej pory miałem 10 i 12g największe. Te spławiki, które kupiłem są idealne na Wisłę, bo mają długie i grube antenki, no a Wisła na moim odcinku ma specyficzny nurt, bardzo dużo kręciołków, drobnych wirków przytapiających spławik. Wolną chwilą porobię sobie zestawy jak do bata i tylko będę je wiązał do żyłki głównej w zależności od potrzeby. Paczka za 360zł, jeszcze tylko żyłki nowe i odpalam Wisłę. Odpuszczałem w ostatnich latach rzekę, bo do spławika w silnym nurcie trza dporo paszy, no ale znalazłem patent, by wiadro 25 litrowe wychodziło nie drogo, więc wolne chwilę, gdy nie będzie za wysoki stan w tym sezonie spędzę nad Vistulą z bolonką i feederem 😁🍻🍺

20240203_144053.jpg

20240203_144147.jpg

20240203_144227.jpg

20240203_144330.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał(a):

Kasujcie te boty

Próbuję @Grzes77 ale nie zawsze tu jestem. Odkryłem że prócz wędkowania i forum, mam dom i rodzinę!😄

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...