Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ArekH napisał(a):

Pytałem o zamówienia. Na tą chwilę są zaległości z częściami. Jak będzie przerób dam znać. 

Luzik. W związku z przeprowadzką jestem na etapie przewożenia złomu wędkarskiego. I czasem opada mi kopara, czego tam nie ma. Ale 4+ na bank nie mam. 🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nic nie wrzucałem.
Tym razem wpadła wędka na Zajączka, kilka szczytówek ultra light, sitko to przetrzymywania ochotki oraz przypony koniczne na strzałówki. IMG_20240329_142902.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2024 o 20:16, Bebzon napisał(a):

Brałbym w ciemno. Zresztą, sam bym przytulił kilka 4+🍻

Fajne, fajne to samo myślę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem wczoraj do sklepu. Dawno się nie przymierzałem do śrutu wędkarskiego, w sensie pierdół. W sumie to 2 lata, bo wszystko mam, ale nie zawsze mogę to znaleźć. Jak dla mnie jest za drogo. Prawie 2 razy drożej niż 2 lata temu. Czy to jakiś procent składany od inflacji? Kupiłem 4 gówienka i zostawiłem prawie stówkę.

Przechodzę na Ali - wczoraj, przed wizytą w sklepie, za 50 zł zamówiłem 2 szpulki plecionki X8. Może dlatego tak się gotuję.

Zanęty 2x droższe. Black Turbo MVDE 2 kg za 49 zika? Jak 1,5 roku temu hulał po 19 na promce? Co ciekawe, z tych markowych Sensas jest jedną z tańszych opcji. To jakiś absurd, ale to nie moja wina.

Internety i reklama mulą mózgi sprzedawczykom. I kupującym.

PS. Koszulki do spławików od Stonfo: 26 zł? Tych kilkadziesiąt pociętych na wymiar rureczek silikonowych? W dupach się przewraca. 😡

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Bebzon napisał(a):

Wpadłem wczoraj do sklepu. Dawno się nie przymierzałem do śrutu wędkarskiego, w sensie pierdół. W sumie to 2 lata, bo wszystko mam, ale nie zawsze mogę to znaleźć. Jak dla mnie jest za drogo. Prawie 2 razy drożej niż 2 lata temu. Czy to jakiś procent składany od inflacji? Kupiłem 4 gówienka i zostawiłem prawie stówkę.

Przechodzę na Ali - wczoraj, przed wizytą w sklepie, za 50 zł zamówiłem 2 szpulki plecionki X8. Może dlatego tak się gotuję.

Zanęty 2x droższe. Black Turbo MVDE 2 kg za 49 zika? Jak 1,5 roku temu hulał po 19 na promce? Co ciekawe, z tych markowych Sensas jest jedną z tańszych opcji. To jakiś absurd, ale to nie moja wina.

Internety i reklama mulą mózgi sprzedawczykom. I kupującym.

PS. Koszulki do spławików od Stonfo: 26 zł? Tych kilkadziesiąt pociętych na wymiar rureczek silikonowych? W dupach się przewraca. 😡

2banany, trzy mandarynki, jeden pomidor 16zł, kiedyś za 16zl po kilogramie bym kupił wszystko, tanio to już było i nie wróci 🥃🥃🥃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał(a):

2banany, trzy mandarynki, jeden pomidor 16zł, kiedyś za 16zl po kilogramie bym kupił wszystko, tanio to już było i nie wróci 🥃🥃🥃

Ogródki wrócą do łask, bo do niedawna się nie opłacało. No, chyba że Eurokołchoz zabroni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArekH napisał(a):

Ogródki wrócą do łask, bo do niedawna się nie opłacało. No, chyba że Eurokołchoz zabroni. 

Dlatego nie sprzedaję działki. Będę tam wędził, będę sadził i pędził. Walę system. Wolę mieć wiertarkę i jej nie używać, niż nie mieć i potem wołać fachowca z uprawnieniami na robienie dziur. Bo niedługo zabronią nam samodzielnie montować gniazdka elektryczne.

Są podstawowe zasady ekonomii. Ale to, co się dzieje, to już nie jest nawet interwencjonizm państwowy. To jest ręczne sterowanie rynkiem, żeby dać zarobić globalnym firmom.

Już widzę te podsumowania uzasadnienia wyroków za kilka, kilkanaście lat:

"Stąd, w wyniku przeprowadzonego postępowania, na podstawie zgromadzonych dowodów, opierając na się na zbieżnych z dowodami zeznaniach wiarygodnych świadków, Sąd uznał, że Hieronim Kowalski świadomie, bez posiadania stosownych uprawnień i zezwoleń dopuścił się nielegalnej uprawy cebuli dymki w ilości trzech rajek, wprowadzając je w nielegalny obrót poprzez przekazywanie nadwyżek produkcji bratu i szwagrowi, czym równolegle zarówno świadomie naraził Skarb Państwa na utratę należnych przychodów, jak też stworzył zagrożenie epidemiologiczne, nie zachowując standardów wynikających z ogólnych przepisów o ochronie zdrowia i środowiska."

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bebzon napisał(a):

Dlatego nie sprzedaję działki. Będę tam wędził, będę sadził i pędził.  

Ja to już robię chyba ponad 15 lat. :grin-min: Ot takie dodatkowe hobby poza wędkarstwem. Zrób to sam.:EWBTE-min:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...