Skocz do zawartości

PZW - NEWS


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie ja opowiastki tu podaje? Ja piszę to, co uważam za niesłuszne. Nigdzie tu nie przetoczyłem żadnej zasłyszanej opowiastki. W tym przypadku podałem link do strony i to skomentowałem. Gdzie tu opowiastka? Rozumiem, że na zamkniętej części forum obgadaliście mnie solidnie, skoro na mój temat już pisze osoba, która mnie nie zna  
Tak, petycję WŚ podpisałem. Więc jak była okazja, to sprzeciw pokazałem.
Widzisz, a ja się wychowałem na drugim końcu Polski i z uwagi na moją "etatową" pracę wiem co nieco o naukowcach, o których pisałem. Skoro wg Ciebie pieprzę głupoty, to pochwal się faktami, które świadczą inaczej.

Nie znam Kolegi, ale nie przeszkadza mi to w tym by odnieść się do wypowiedzi tutaj pisanych. Dłuższy czas obserwuję Twoje posty. Moim zdaniem szkoda je przytaczać z racji małego ich odniesienia do rzeczywistości. Twierdzenia o rzekomych prezentach, nagrodach, premiach zakrawa na niskobudżetowe science fiction. Poza ciężką pracą takich ludzi i płynącej z tego dla nich satysfakcji, nigdy nie widziałem by mieli jakieś inne profity. Są to ludzie, którzy nie są z pierwszej łapanki i którzy poza wiedzą, mają pasję... Ta pasja napewno nie pozwoli by niszczyli to co ich interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mav3rick napisał:

Twierdzenia o rzekomych prezentach, nagrodach, premiach zakrawa na niskobudżetowe science fiction.

Rzekomych? To żadna tajemnica, że PZW zleca IRŚ badania, które mówią, że np. na Zegrzu ryba jest. Również żadną tajemnicą nie jest list dziękczynny dla ZG PZW od pani Dziekan WNoŚ UWM za wsparcie (bynajmniej nie na duchu :) ). Można pogooglować i wszystko będzie jasne, a nie rzekome :D Wystarczy chcieć.

Pasję, to ma Zbyszek, czy ludzie z "Nasz Dadaj" lub wielu kół wędkarskich. 

Poczytaj jeszcze sobie jak z pasji zrobiono wałek na 36 milionów ws. węgorza.

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekomych? To żadna tajemnica, że PZW zleca IRŚ badania, które mówią, że np. na Zegrzu ryba jest. Również żadną tajemnicą nie jest list dziękczynny dla ZG PZW od pani Dziekan WNoŚ UWM za wsparcie (bynajmniej nie na duchu ). Można pogooglować i wszystko będzie jasne, a nie rzekome  Wystarczy chcieć.
Pasję, to ma Zbyszek, czy ludzie z "Nasz Dadaj" lub wielu kół wędkarskich. 

Oczekujesz faktów, dowodów, a sam opierasz się na Google? Chętnie bym chciał zobaczyć dowód na to, że w innych rejonach Polski może być inaczej niż u mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w google nie można znaleźć faktów? Zakladamy, że google szuka tylko na stronach pudelka, czy jak?

Nie, ja opieram się na wiedzy, którą posiadam z własnego doświadczenia. Wypowiadam się o czymś z czym miałem do czynienia i widziałem to z bliska. Google to tylko narzędzie, ale ono nie zastąpi Ci wiedzy bezpośredniej. Widzisz tylko jedną stronę medalu i pod tym kątem szukasz informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wystarczy, czy dalej mam doświadczać?

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/139807/pliki/20161019_133554.pdf

Świerza sprawa, sprzed tygodnia. Idealna na wybory.

Widzę obie strony medalu. Widzę akademie wędkarskie, widzę wędkarzy organizujących dzień dziecka, zawody i inne wydarzenia. Widzę też ludzi zatroskanych i wkurzonych z powodu różnych rzeczy, nie tylko tych, co się dzieją na górze. I o tym też pisałem :) 

Nie zmienia faktu, że wątek dotyczy wieści z PZW, a to jest najświeższa wieść na którą natrafiłem. Zresztą polecam profil "Panie, tu nie ma ryb".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wystarczy, czy dalej mam doświadczać?
http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/139807/pliki/20161019_133554.pdf
Świerza sprawa, sprzed tygodnia. Idealna na wybory.
Widzę obie strony medalu. Widzę akademie wędkarskie, widzę wędkarzy organizujących dzień dziecka, zawody i inne wydarzenia. Widzę też ludzi zatroskanych i wkurzonych z powodu różnych rzeczy, nie tylko tych, co się dzieją na górze. I o tym też pisałem  
Nie zmienia faktu, że wątek dotyczy wieści z PZW, a to jest najświeższa wieść na którą natrafiłem. Zresztą polecam profil "Panie, tu nie ma ryb".

Kolejny raz bazujesz na czyjeś wiedzy, nadal nie wynika żadna wiedza z Twojej "etatowej" pracy, która by mogła przekonać mnie do Twoich racji. Jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić. Ale oczekuję konkretnych faktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pokazałem Ci oficjalny list, a Ty twierdzisz, że bazuję na czyjejś wiedzy? A co mam niby więcej pokazać?

Ja właśnie o tym piszę. Moja praca daje mi pewien pogląd, a nie dowody, gdyż nie jestem pracownikiem ani WNoŚ ani IRŚ (co tylko w mojej opinii wzmacnia moją wiarygodność, bo nie mam w tym żadnego interesu). Nigdzie nie powiedziałem, że prowadzę jakieś prywatne śledztwo, czy coś w tym stylu. Twoja retoryka przypomina mi Prezesa, do którego przyszedł pan Kolendowicz z petycją:

- Dzień dobry, przyniosłem petycję

- Czy jest ona podpisana tylko przez członków PZW? 

- Nie, nie tylko.

- To do widzenia Panie Jacku.

Daje przykłady, jak ten list a Ty ciągle twierdzisz, że to nieprawda. Tak, jak zarybianie Zegrza przed MP. Nie ma zdjęć i filmów, to nie ma sprawy. Otóż jest.

Taka stara taktyka z procesów o zabójstwo w USA. Totalne zdyskredytowanie świadków lub osób walczących w jakiejś sprawie. Skoro świadkiem była prostytutka, to nie ma świadka, bo ten jest niewiarygodny. Uniewinnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pokazałem Ci oficjalny list, a Ty twierdzisz, że bazuję na czyjejś wiedzy? A co mam niby więcej pokazać?
Ja właśnie o tym piszę. Moja praca daje mi pewien pogląd, a nie dowody, gdyż nie jestem pracownikiem ani WNoŚ ani IRŚ (co tylko w mojej opinii wzmacnia moją wiarygodność, bo nie mam w tym żadnego interesu). Nigdzie nie powiedziałem, że prowadzę jakieś prywatne śledztwo, czy coś w tym stylu. Twoja retoryka przypomina mi Prezesa, do którego przyszedł pan Kolendowicz z petycją:
- Dzień dobry, przyniosłem petycję
- Czy jest ona podpisana tylko przez członków PZW? 
- Nie, nie tylko.
- To do widzenia Panie Jacku.
Daje przykłady, jak ten list a Ty ciągle twierdzisz, że to nieprawda. Tak, jak zarybianie Zegrza przed MP. Nie ma zdjęć i filmów, to nie ma sprawy. Otóż jest.
Taka stara taktyka z procesów o zabójstwo w USA. Totalne zdyskredytowanie świadków lub osób walczących w jakiejś sprawie. Skoro świadkiem była prostytutka, to nie ma świadka, bo ten jest niewiarygodny. Uniewinnienie.

A co w tym liście takiego karygodnego? Szkalującego całe środowisko? To, że dany podmiot obchodzi rocznicę istnienia i drugi w ramach tej uroczystości obdarowuje go prezentem? Bądźmy poważni...
Co do owego zarybiania, to są zarzuty dużego kalibru i takie twierdzenia bez dowodów to dla mnie zwykłe tzw pieniactwo nic więcej. I jeśli faktycznie miało to miejsce zgłasza się to do odpowiednich instytucji. Jeśli posiadając taką wiedzę nie zgłaszasz tego, przyzwalasz na takie praktyki. Jeśli na swoim zbiorniku znajdziesz sieci kłusoli również tego nie zgłosisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat zarybień pisaliśmy już na forum i padały podobne zastrzeżenia. Nie ma sensu do tego wracać. Wystarczy poczytać wcześniejsze posty.

Niestety wbrew temu co piszesz prawo nie zostało złamane. Nawet sam Kotwic napisał, że tak można, skoro mieści się to w operacie :) Poza tym dowodem jest już sam świadek. Nie znasz żadnego przypadku skazania przestępcy na podstawie zeznań świadków? :) To kurde kilka osób powinni wypuścić z więzień, bo posadzili ich niesłusznie na podstawie słów jakiegoś tam "Masy" :) 

Nikt tu nie twierdzi, że prawo jest łamane. Piszesz, że dawanie prezentów jest OK? Może i jest. Tylko jak się taki prezent bierze, to trzeba wiedzieć, że staje się grupą pewnego interesu. Wtedy proszę się nie dziwić, że wędkarze niespecjalnie poważają "naukowe" opracowania różnych opłacanych przez ZG PZW instytucji. 

W imię prawa oczywiście :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...