Skocz do zawartości

Kupię podbierak karpiowy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Duży, solidny podbierak z pływakiem. Najlepiej z jak najdłuższą sztywną sztycą, łowię czasem na skarpie swoje karpie. Kto coś poleci ciekawego.

A nie miało być już dużych zakupów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ten

jest ok

ładnie ramiona wychodzą jest w opakowaniu

sztyca na BYKA

ramiona fajnie schodzą za te piniedze jest w porządku

( zyskujesz koszt przesyłki bo pływaczek jest u tego samego alegrowicza i jest mega tani )

 

http://allegro.pl/podbierak-karpiowy-teleskopowy-mistrall-285cm-xxl-i5619061444.html

http://allegro.pl/plywak-mistrall-do-podbieraka-karpiowego-i5116696031.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, kupiłem u nich torbę na fotel. Po dwóch miechach intensywnego użytkowania poprzecierała się i musiałem ją zanieść do znajomego szewca żeby mi ją reanimował.

Kupiłem sobie drugą w askari i ta jest ok.

Co do podbieraka, nie wypowiadam się - nie znam produktu.

Torbę właściciel mi zachwalał a okazała się szitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo karpiowy na moje oko bez problemu 20 kilowy misiek na tych ramionach na zrolowanej siatce podniose.

Z gdniazda ramiona sie wyciaga i potem roluje siate bez sztycy .

Dlamnie wazne bylo aby gdniazdo bylo z, duraluminium ramiona fajnie wychodzily z gniazda a sztyca byla masywna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Muszę go gdzieś namierzyć w stacjonarnym sklepie i to szybko, bo sezon się zbliża. Obiecałem sobie i rybom, że więcej ze zwykłym podbierakiem na komercję nie pojadę. Szkoda czasu i ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Elvis napisał:

Dzięki. Muszę go gdzieś namierzyć w stacjonarnym sklepie i to szybko, bo sezon się zbliża. Obiecałem sobie i rybom, że więcej ze zwykłym podbierakiem na komercję nie pojadę. Szkoda czasu i ryb.

:beer::beer::beer: nic więcej nie dodam, podpisuję się pod słowami Elvisa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...